Sayfa 287/401 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. 16 Ekim itibariyle rengini belli eder. Fakat şuan tehlikeli sularda , kasıtlı hareketler bunlar, yatırımcıdan ne koparırız ona bakıyor şuan. Avarel...

2. Adel de böyle destekleri seviyordu, beni delirtsede sabredip çorbayı içtik. Sıra ALKA da güç toplayıp artık güzel tepki verme zamanı geldi diye düşünüyorum. Yaşayıp göreceğiz inşallah

Beklemeye devam

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Gider dedikçe baskı artıyor. Diğer hisselere baktıkça keyfim kaçtı , neredeyse BİST in yarısı tavan yapacaktı. Bizimkisi haber mi bekliyor ne yapmaya çalışmakta anlayamadım

5. Endex kızarınca ne yapacak çok merak ediyorum. Yarın güzel bir gün Ümit ediyorum. İnşallah Allah yardımcımız olsun herkesin yüzü gülsün. ALKA çok iyi yerleri hak ediyor. Tahta yapıcı fazla stres yaptırmadan yavaş yavaş götürmesini istiyorum. Geleceğin kartn u ...

6. ALKA bir hareket cekermi geçen yıl gibi

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kağıtçının kağıdını çok boş bırakmışlar yahu, sn. Foton yok mu acaba, olmayan yatırımcısına selam olsun, herkes Alkim'de galiba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Desteğe yapışacak 12,80 dener mi bilemiyorum ama Çok kışa zamanda acil tepki lazım. Dediğim gibi art niyetli para kazanma derdinde tahtacı bunun hayrını göremez . Neden iyi niyet yok bir yerden mutlaka çıkar. Bana verseler şu tahtayı şuan parti vardı �� �� ��

Sayfa 287/401 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •