Sayfa 372/401 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Kapasite artışı uzun iş arkadaşlar ! Gn.Md.lük ekip görevlendirecek , o ekip araştırma yapacak , liste hazırlanıp tek tek görülmeye gidilecek . Sonra içlerinden en iyi 2 veya 3 seçilip pazarlık başlayacak .Nihai karar verilecek ve sonrası ithalat prosedürü . Büyük bir ihtimalle Yatırım teşvik başvurusu yapılır Başvuru hazırlığı ve belge alınışı 3 aydan önce olmaz zaten . Sonra fabrika sahasındaki tadilat ve montaj . Hadi ondan sonra üretim ve satış .. Yani yaklaşık 1 yıldan önce ciroya yansıma olmaz . İçinizi kararttım biraz ama :)

Diyeceğim o ki , 2.çeyrek bilançoya odaklanın .. Bu daha mühim şimdi

2. Sn West_by_West
    Tespitlerinizde haklısınız fakat enflasyonun %100 olduğu ortamda üretimde 1 yıl sonrasına planlanan %150lik büyümenin kısa zamanda fiyatlanabilme potansiyelini de bir köşede tutmak gerekebilir. Ciroya enflasyon+üretim kapasitesi+marj olarak yansıyabilecek olan potansiyel muazzam.
     Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Kapasite artışı uzun iş arkadaşlar ! Gn.Md.lük ekip görevlendirecek , o ekip araştırma yapacak , liste hazırlanıp tek tek görülmeye gidilecek . Sonra içlerinden en iyi 2 veya 3 seçilip pazarlık başlayacak .Nihai karar verilecek ve sonrası ithalat prosedürü . Büyük bir ihtimalle Yatırım teşvik başvurusu yapılır Başvuru hazırlığı ve belge alınışı 3 aydan önce olmaz zaten . Sonra fabrika sahasındaki tadilat ve montaj . Hadi ondan sonra üretim ve satış .. Yani yaklaşık 1 yıldan önce ciroya yansıma olmaz . İçinizi kararttım biraz ama :)

Diyeceğim o ki , 2.çeyrek bilançoya odaklanın .. Bu daha mühim şimdi
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. .................
    Son düzenleme : BrusselAntwerpAhmet; 28-05-2022 saat: 12:42.

4. 2. el ekipmanla kapasite artışı yapılması süper haber umarım bu kriz ortamında en kısa sürede bu yatırım yapılır...2023 den çok umutluyum ben alka hissedarı olarak..

5. Mrb.Sn.Leia !

Yazdıklarınıza hiç bir itirazım olamaz:)

Slmlr,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    14 lerde Alkayi anlatirken kimse yüzüne bakmiyordu
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Böyle bir bilanço yolluyorlar ya aferin diyorum baska birsey demem,
    birak stoktaki kalemleri kil tüy yünü ,
    Bakkal hesabi yap ,
    Kağıt imalatcimisi evet,
    Rakibi kim kağıt ithalatcilari,
    Selüloz fiyatları burda artarken , yurt dişinda da artiyor, ithalatci dur cebimden karislayayim demiyor,
    Kaldiki Navlun giderleri cayir cayir el yakıyor,
    Ve aliş satışları usd, dövizdeki artisini ne yapacaksin :)
    Kağıt fiyatları almis basini gidiyor bizim brüt kar marjimiz yerlerde :)
    Zammi fiyatlarina yansitamayan sayılı imalatcilar arasindayiz herhalde :)))
    neyse...

42 lerde öven övene :)
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Ne güzel gidiyorduk, ne oldu beyler, bilgisi olan varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Ne güzel gidiyorduk, ne oldu beyler, bilgisi olan varmı?
    Bank of bozdu 2 gündür giden tahtanın ayarlarını.Dün 1 milyon ,bu gün 400 bin al-sat yaptı tahtada.Günüde 100 küsür bin satıcılı tamamladı.
    Bu kadar sığ tahtada 1 milyon oynatmak pesss,nasıl ayarları varsa robotun artık.

Sayfa 372/401 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •