Sayfa 266/401 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    ben tam tersini düşünüyorum 52.5 milyon sermaye ilk çeyrek karı 20 milyon ve gelecek vaad eden kaç hisse var henüz bunları fiyatlamadı geçmiş yılların hantallıgını bu sene pirime dönüştürecek bence en az 20 ler olmalı fiyatı kısmet bakalım
    Sermaye göre kar net bir kriter degildir, örneğin kartn un sermaye yaklaşık 3 milyon karı yaklaşık 20 milyon, bu sermayenin 7 katı kar etti mükemmel demek için yeterli değildir, ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by [email protected] Yazıyı Oku
    Sermaye göre kar net bir kriter degildir, örneğin kartn un sermaye yaklaşık 3 milyon karı yaklaşık 20 milyon, bu sermayenin 7 katı kar etti mükemmel demek için yeterli değildir, ytd..
    kar ın sermayeye oranı önemlidir...5o lira ile 20 tl kar edenle 200 tl ile 20 tl kar eden aynı olur mu...karton a gelince 3 milyon sermaye ye 81 milyon 12 aylık açıklamış... eder fiyatının üzerinde işlem görüyor...300-350 tl ederi var bilanço ve sermayeye göre...

3.  Alıntı Originally Posted by [email protected] Yazıyı Oku
    eee onun fiyatı bunun kaç katı temettü verimine kıyasla bakalım hisse başı bu kadar bediyormu oran olarak ve bunun bir beklentisi gelecegi kartonun bedelsiz yüksekligi işte fark
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. tavana gidiyoz de gari

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    tavana gidiyoz de gari
    demiştim oltaya vuran balık misali tavana vurdu kaçtı pazartesi kısmetse o tavan

6.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    covid sebebiyle azalma olabilir diye düşünüyorum kar rakamlarında...
    Yanlış düşünüyorsun. Ülkemiz kağıtta yüzde sekseniki ithalatçı ithalat yapılamadığı için kağıt fabrikaları gece gündüz çalıştılar.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Erbos Yazıyı Oku
    Yanlış düşünüyorsun. Ülkemiz kağıtta yüzde sekseniki ithalatçı ithalat yapılamadığı için kağıt fabrikaları gece gündüz çalıştılar.

sn Erbos, ağzın bal yesin birde kur farkını koy üzerine

8. Foton ortağım yatırımcı ilişkilerini arayıp bu konuda bilgi istemeni tavsiye ederim. En doğru bilgiyi alabilirsiniz biz küçük yatırımcıların böyle bir hakkı var. Benim tereddütüm hammade de ithalatcı olunmasından dolayı sıkıntı olurmuydu sıkıntı yok denildi. Hayırlısı olsun.

Sayfa 266/401 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •