Sayfa 263/400 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. dün iyi yerden alanlar satıyor

2. Hedef kaç alkada

3.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Hedef kaç alkada
    kendi adıma trışka hisseler 40-50 leri görmüş ve bu hınzırın tırnagı olmazlar bu ise bu fiyetlarda çok komik bu endekste ve havada fiyat vermek istemem ama henüz yolun tam başında sayılır sermaye kar oranına bak ne demek istedigimi anlarsınız şu anda bence alkimden çok yukarlarda olması gerekirdi orantı olarak tabi alkim de diger tırşlara göre yerinde degil kısmetsabırla bekleyecegim ve bayramı yapacagım:halay:
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    kendi adıma trışka hisseler 40-50 leri görmüş ve bu hınzırın tırnagı olmazlar bu ise bu fiyetlarda çok komik bu endekste ve havada fiyat vermek istemem ama henüz yolun tam başında sayılır sermaye kar oranına bak ne demek istedigimi anlarsınız şu anda bence alkimden çok yukarlarda olması gerekirdi orantı olarak tabi alkim de diger tırşlara göre yerinde degil kısmetsabırla bekleyecegim ve bayramı yapacagım:halay:
    temettü verimi ereğli ve isfin den sonra 3..sırada bu yıl daha güzel olacak insaAllah

5. ayın 12 sinde bürütten çıkıyor bu hafta geçti ama haftaya iyi yerleri beklerim senden hınzırrrrr:yahoo:

6. Almaya basladim yine spek iyi kazandirdi 1.5 ayda. Bir yukari hareket gelicek mi aldik kismet . Al sat tut tavsiyesi degildir

7. acsel bile tavan oldu ve seni yakaladı ne edersin hala:28:

8. eee ekürün hareketlendi sıra sende haydi bire tavan bekleriz bu kadar endekse ayak uydurma pozisyonu olsun

Sayfa 263/400 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •