Sayfa 393/401 İlkİlk ... 293343383391392393394395 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Alka...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

2. Çok garip. Hisse tarihi zirvesinde forumunda yaprak kıpırdamıyor. Keşke bugünkü tavanın sebebini açıklayabilecek forumdaş veya hissedaşlarımız olsa burada.

Kendi adıma uzun vadeli temettü yatırımcısı olarak, kendimce hatırı sayılır bir hisse adedi ile, 0,xx maliyetle 5 senedir burada bekliyorum. Al sat, sat al yapmak istesem de beceremeyeceğimden korkup dokunmuyorum. Sanıyorum bu bana avantaj da sağladı. Zira yüzde beş bin dokuz yüz civarı kâr al satla daha da az olabilirdi.

Şahsi fikrim her ne kadar cüzi yatırımlarım bulunsa da uçup kaçan popüler hisselerdense çarpanları şişmemiş sindire sindire yükselen alkada bulunmak çok daha makul. Hem kazanç hem de kafa rahatlığı açısından.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Açıklayayım. Hafta sonunda Info yatırım eğitim verdi. Tuncay Turşucu analiz edince şöyle güzel böyle güzel millet te giriyor
     Alıntı Originally Posted by invest Yazıyı Oku
    Çok garip. Hisse tarihi zirvesinde forumunda yaprak kıpırdamıyor. Keşke bugünkü tavanın sebebini açıklayabilecek forumdaş veya hissedaşlarımız olsa burada.

Kendi adıma uzun vadeli temettü yatırımcısı olarak, kendimce hatırı sayılır bir hisse adedi ile, 0,xx maliyetle 5 senedir burada bekliyorum. Al sat, sat al yapmak istesem de beceremeyeceğimden korkup dokunmuyorum. Sanıyorum bu bana avantaj da sağladı. Zira yüzde beş bin dokuz yüz civarı kâr al satla daha da az olabilirdi.

Şahsi fikrim her ne kadar cüzi yatırımlarım bulunsa da uçup kaçan popüler hisselerdense çarpanları şişmemiş sindire sindire yükselen alkada bulunmak çok daha makul. Hem kazanç hem de kafa rahatlığı açısından.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Açıklayayım. Hafta sonunda Info yatırım eğitim verdi. Tuncay Turşucu analiz edince şöyle güzel böyle güzel millet te giriyor

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın mandradasutvar,

Zahmeti ihtiyar edip cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Açıklamanız çok makul geldi. Böylesi bir güzelleme yükselişi tetiklemiş olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    is tursucuya kadar gitmis yani :))
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

37,15 üzerinde kapanışlar 39,87 gibi bir hedefe götürebilir.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Vay be buraya da yazan arkadaşlar var mış

teşekkürler

8. ALKA candır... Bakmayın uyuz durduğuna...
    iyi bir ortalama ile seneyi kapatma derdinde şu anda...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 393/401 İlkİlk ... 293343383391392393394395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •