Sayfa 381/401 İlkİlk ... 281331371379380381382383391 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Merhaba Kaya Kardeşim !,

Evet ,baya oldu yazmayalı .. Çünkü yazacak bir hikaye kalmadı .Bilançoya çok sevindim,tahminimden 40 milyon fazla geldi .Satıp vedalaşacağımı yazmıştım ama ,bu sebeple al sat a devam ediyorum. En son dün satmıştım , bugün yine 57.50 den yine aldım.
    Bu bilanço rasyolarıyla bölünme sonrası da alakamızı kesemeyeceğiz kağıtla anlaşıldı bu .. Onay sonrası bölünene kadar mı muameleye devam edilir , bölündükten sonra bekletir bilahare mi girerler izleyip göreceğiz.
    Alım satım seviyeleriyle ilgili kasten bir şeyler yazmıyorum vebale girmek istemem . Kendi adıma, 4 ayda sadece 2 kez hatalı giriş çıkış yaptım 3 lemez inşallah :)

Sen herhalde sabitsin ,gir-çık yapmıyorsun öyle hatırlıyorum. Yılın 2.yarısı için de çalışmamı bitirdim ; alım satım yapılacak ;beklenti sahibi olabilecek kağıtları çıkardım . Arzu edersen özelden yaz cevaplarım ..

Bol kazançlar, slm ve Syglr,

2. West kardeşim özelden yazdım sana ama bu mesaj sayfaları eskisi gibi değil gönderimi yapamadım.
    Ben daha önceyazmıştım bir kısmını 39,5 dan verip tukaş almıştım. Tukaş çok lanet çıktı yükselmeyince zararına çıkıp 55 den tekrar Alka almıştım, tabii miktar bayağı düşmüştü. O yüzden alsat yapamıyorum, beceremiyorum onu. Ben teknikten anlamıyorum sadece temele bakıyorum. Öyle oluncada al sat zamanlarını ayarlayamıyorum, hep aleyhime oluyor. Bende stabil kalmayı tercih ettim. Eğer çıkardığın kağıtları özelden gönderebilirsen çok memnun olurum kardeşim, sağlıcakla kal
    Son düzenleme : KAYA; 23-08-2022 saat: 18:52.

3.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    West kardeşim özelden yazdım sana ama bu mesaj sayfaları eskisi gibi değil gönderimi yapamadım.
    Ben daha önceyazmıştım bir kısmını 39,5 dan verip tukaş almıştım. Tukaş çok lanet çıktı yükselmeyince zararına çıkıp 55 den tekrar Alka almıştım, tabii miktar bayağı düşmüştü. O yüzden alsat yapamıyorum, beceremiyorum onu. Ben teknikten anlamıyorum sadece temele bakıyorum. Öyle oluncada al sat zamanlarını ayarlayamıyorum, hep aleyhime oluyor. Bende stabil kalmayı tercih ettim. Eğer çıkardığın kağıtları özelden gönderebilirsen çok memnun olurum kardeşim, sağlıcakla kal
    Mesajların gelmiş Kaya kARDEŞİM .. Ben de gereğini yaptım .

Alka ya gelince , kağıttan kaçırıp toplama çalışmaları . 56 ya kadar mümkün görünüyor .Ama nafile ..

4. Çok teşekkürler West kardeşim.

5. 57.50 maliyeti 60.20 den sattım. Baktım 59.50 - 59 - 58 .50 aşağı yuvarlanıyor. Keyiflendik en son 58.15 i gördüm ,düşündüm yarın 57.80 gibi tekrar alırım .Hiç bakmayacaktım bi bakayım dedim kapanışa doğru 59.40 !! 59. 60 dan maliyetlendik ,ne o kağıt sattık :)
    :)) 3.yanlış hamle oldu . Artık onay haberine kadar elimi kıpırdatmam , KAYA kardeşim kulağın çınlasın :)

6. West kardeşim her daim buraya giriyorum yorum varmı diye. Bugün bende bi cesaret sadece 1.000 lotu 59,3 den verip 58,5 dan geri aldım 14 lot artırdım. Güzel oldu bu. Genel kuruldan bedelsiz onayıda çıktı bugün. Bekliyoruz bakalım

7. Bravo KAYA !

İlerlemeler var sende :) Ben artık bu kağıtta bşi yapmaya cesaret edemem bugünden sonra

8. Genel Kurul SonuçlarıÖzay Kora tarafından verilen önergede; Toplantı Başkanlığı'na Sayın Ferit Kora, yazmanlığa Murat Balpınar, oy toplama memurluğuna Hakan Karabulut, elektronik genel kurul sistemini kullanmak üzere Tuğra Erol' un seçilmelerini önerdi, önerge oya sunuldu, oy birliği ile kabul edilmiştir.2.tÖzay Kora tarafından verilen önergede; Esas Sözleşme Tadil Metninin eski ve yeni şekillerinin okunduğunun kabul edilmesi oylandı, önerge 42.518.143,25 olumlu oya karşın 83.504 olumsuz oy ile oy çokluğu kabul edilmiştir. Şirket sermayesinin 52.500.000.-TL'dan, ortaklara bedelsiz pay vermek suretiyle 183.750.000.-TL'sına çıkarılması, şirket Esas Sözleşmesi'nin 6. maddesinin Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylandığı şekli ile tadil edilmesi maddesi onaya sunuldu, 42.518.143,25 olumlu oya karşılık 83.504 olumsuz oy ile oy çokluğu ile kabul edildi ve onaylandı.

Sayfa 381/401 İlkİlk ... 281331371379380381382383391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •