Sayfa 176/400 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Hisse tahmini konusunda yani kendine güveniyorsan demek istedim.Borsa maalesef kumarhane olmus teknik kar zarar hepsi yalan nerdeyse....

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abicim, hisse konusunda tombala çekmeye gerek yok ki. bilançolar ortada zaten. bizim hisse kötü mü? kesinlikle hayır. ama işte görüyorsun. hisseye talep maalesef yok.

2. Eskiden bir tavan yapardı üstün e yüzde 10 yapardı nerde o günler unuttuk tavanları ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Credit in tek lot dahi almadan satışları devam ediyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Alka 2018 6 aylık kârı 18 milyon du 2018 9 aylık kârı 43 milyondu alkanın em karlı dönemi 6 aylık la dokuz aylık arası gibi duruyor işler çok yoğun diyorlar 9 aylık kar güzel gelirse herkez mutlu olur sabır acıdır meyvesi tatlıdır ytdr

Geçen yıl döviZ sert yükseldiği için kâr artışı çok olmuştu.bu yıl çok da afaki kâr artışı beklemiyorum..ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Geçen yıl döviZ sert yükseldiği için kâr artışı çok olmuştu.bu yıl çok da afaki kâr artışı beklemiyorum..ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Önceki dönemlerde kurdan karlar yazdığı çok oldu bu seferde kurdan kar yazdı dediler engüzeli faliyetden kar yazması bu dönem 4.50 dört buçuk milyon finansal gider yapmış kar normalde 24 milyon altı aylığa göre kötü değil yıl sonu nekadar kar getirir 50 milyon kar gelirse yıl sonu fiyat 3.65 de dururmu onu düşünmek lazım şirketi aradigimizda tam kapasite çalışıyoruz mal yetistiremiyoruz diyorlar kar etmeden tam kapasite çalışıyorsa talep çok olduğu halde zararına satiyorlarsa onu bilemem ytdr

6. Kora ailesinin en delikanlısı cihat kora 75 bin 800 lot alım helal olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
     Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Kora ailesinin en delikanlısı cihat kora 75 bin 800 lot alım helal olsun
    Önceki dönemde yapılmayan bu alımlar neden yapılıyor onuda düşünmek lazım.
    Boşuna almıyorlar herhalde. Demekki şirketten bir beklentileri varki alıyorlar. Hemde bu ortamda.
    Ben hissemin üzerine oturup beklemeyi şeçerim. Elbet ileride birgün bunun da zamanı gelir.Herkese bol kazançlar./ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Önceki dönemde yapılmayan bu alımlar neden yapılıyor onuda düşünmek lazım.
    Boşuna almıyorlar herhalde. Demekki şirketten bir beklentileri varki alıyorlar. Hemde bu ortamda.
    Ben hissemin üzerine oturup beklemeyi şeçerim. Elbet ileride birgün bunun da zamanı gelir.Herkese bol kazançlar./ytd..
    Evet aynen size katılıyorum bu alımlar hisseye güven aşılar spegin oyununu bozacak inşallah devamida gelir

Sayfa 176/400 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •