Sayfa 290/401 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Alka temettü açısından ilk üç arasında beklemeye devam

2.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    cok teşekkürler sn Barbi, hatırlarsanız size 53 tl idi jants alın demiştim. herşey nasip kısmet her şey gönlünüzce olsun. selamlar
    Evet hatırlıyorum dün gibi jants güzel prim yaptı. Bakalım şuan ALKA beklemedeyim

3. zaten 6 aylık ederi 12-13 tl...bir o kadarda son 6 ayda açıklasa 24tl civarı ederi var

4. haftaya alka ve alkim çok hareketli olacak.. şimdiden ısınma turları atıyorlar.. bugün kaynama derecesine gelse bari... yıllık zirvesinin 1 tık üstü... :)

alka, alkim e göre primli gözükse de enteresan bir şekilde halen alkim e göre ucuz.. dolar dolar başka bişey... :)

5.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    haftaya alka ve alkim çok hareketli olacak.. şimdiden ısınma turları atıyorlar.. bugün kaynama derecesine gelse bari... yıllık zirvesinin 1 tık üstü... :)

alka, alkim e göre primli gözükse de enteresan bir şekilde halen alkim e göre ucuz.. dolar dolar başka bişey... :)
    Alkim haftayı beklemedi, tavan olacak nerdeyse, Alka çok nazlanıyor.
    Haftaya bilanço gelecek öncesinde biraz yol alması lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Ayı tuzağımı yapıyorsun. Amacın ne ? Tekniğe bakınca üçgeni kırmış sanki aşağı gelecekmiş gibi yapıyor. Yeme bizi,bugünkü alkim ve bizim tahta tam anlamıyla lot kapma peşine koştular . 29 ekim saymazsak 4 gün kalıyor geriye bilanço güzel mi gelecek yoksa , Adam ol götür tahtayı bu ne kasıntılı işler .

7. Adam giden tahtaya fren koymak için herşeyi yapıyor. Herkes gitti sen say yerinde . Tam bilanço hissesi

8. Bu sene aldığım hisselerin çoğunu geri verdim , inşallah bu sefer kısmet ayağıma gelir . Allah ın izniyle

Sayfa 290/401 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •