Sayfa 82/401 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Seçim beklentisi bile alınıp satılmış
    şimdi kuşe kağıt üretip satıyorsun el ilanı oluyor seçim afişi oluyor daha bir çok şey okullar açılırken senin 1. hamur kağıdın kullanılıyor
    belki yeni senenin temettüsünü bile çıkarabilir diye düşüyorum seçim işinden
    ilginç bakalım neler olacak

2. InkedScreenshot_20190304-181332_LI.jpg

sağ üst köşede mavi çerçeve içerisine aldığım rakamlara bakın. nasıl bir dalavere çevrildiğini çok güzel gösteriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Benim postumu niye sildiler ilginc... ama şaşirmadim :)
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. Ak yatırım 2017 de şunu yazmış kağıt bardak siparişlerine yetisemiyor lan bardak kagıtı bile üret
    Ama kimse beğenmesin olacak iş degil

5. alka bey napıyorsunuz mal mısınız

6. Merhaba, biraz Alka halkinda bilgi toplamak istiyorum. Daha once hisseye hic yatirim yapmamistim.
    Temel analiz veya piyasa /sektorbilgisi olarak bana ve forumdaki diger yatirimcilara yardimci olabilir, dusuncelerinizi paylasabilir misiniz?

Asagidakiler ve benzeri sorularin cevabini bulup kafamda emin olarak patrondu, spekti zartti zurttu gibi konulardan bagimsiz bir sure mali tutup kar yapabilir miyim sorusunun cevabini bulmak istiyorum.

- Mesala secim donemi sirket hisselerine olumlu yansiyacak mi?

- Hammadde fiyatlari su an icin diger ceyreklere gore iyi noktada mi?

- Olasi dolar kurundaki yukselise karsi oncefen yeterli hammadde stoklari var mi/ arttirir mi yoksa hammadde temin etmekte zorlanir mi?

-alkanin sahip oldugu markalari ben hepsiburada gibi sitelerde goremiyorum, yanlis yapmis olabilir miyim?

- dolarin olasi artisi ile fiyatlarina zam yaptiginda talep mutlaka devam eder mi , yoksa kesilir mi

- vs...

(tesekkurler, ogrendiklerimi buraya paylasacagim)

7. arkadaşlar herkese selamlar...bu gün tekrardan alka ile birlikte olduk...geçmişte birbirimizi az çok tanıyoruz...geçmişte alkadan güzel kazançlar elde etmiştim...bu aralar alka çok gariban kaldı...tekrardan almayı uygun gördüm...4,21 maliyet ile fuul hissedeyim...

geçmişteki hikayesi devam ediyor..karlılığı iyidir..temetü miktarını da artırdığı yazılıyor topikte...buda sevindiricidir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. geçmişte her aldığımda ayağım uğurlu gelmişti..bakalım bu sefer de uğurlu gelecek miyim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 82/401 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •