Sayfa 117/401 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2. ykredi 190 bin satmış yani bu kadar mal var ise elinizde at koşturursunuz tahta da zor değil ki şu anda bile her kademeye 10 bin lot yazarak yukarı atsan boş kademeler

3. kimse yok mu...4,40 tan aranıza katıldım inşallah kısa zamanda güzel para kazanacağız. :))

4.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    kimse yok mu...4,40 tan aranıza katıldım inşallah kısa zamanda güzel para kazanacağız. :))
    Ahh canıım çok heyecanlı. Ben de tam çıkıyordum. Sen geldin. Çıkınca haber ver de ben gireyim . Ev sahibi fazla misafir sevmiyor sanırım.
    38 den aldık az yukardan salariz keza BIST tedbirli duruyor. Alka da azıcık daha kar satışı bekliyorum.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by seydalist Yazıyı Oku
    Ahh canıım çok heyecanlı. Ben de tam çıkıyordum. Sen geldin. Çıkınca haber ver de ben gireyim . Ev sahibi fazla misafir sevmiyor sanırım.
    38 den aldık az yukardan salariz keza BIST tedbirli duruyor. Alka da azıcık daha kar satışı bekliyorum.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissede çok güzel şekerlik formasyonu var ,gelene gidene şeker dağıtacak,sen gittiğine göre senin yerini ben doldururum merak etme ..aratmam seni..:cool:

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

7.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    Hissede çok güzel şekerlik formasyonu var ,gelene gidene şeker dağıtacak,sen gittiğine göre senin yerini ben doldururum merak etme ..aratmam seni..:cool:
    fincanı yaptı kulpu tamamlıyor, az sabır, endeks tırtlamazsa iyi kötü ekmek yeriz..

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Gayrimenkul alıp 15 _ 20 senede amorti edeceğime alka alır 5 senede amorti ederim ister fincan kulp ister şemsiye formasyonu olsun farketmez B-)

Sayfa 117/401 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •