Sayfa 398/401 İlkİlk ... 298348388396397398399400 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by invest Yazıyı Oku
    Sn meddlesome,
    Aynı sebepten 5 sene önce alacak hikayesi ve temettü sebebiyle açtığım alka pozisyonu an itibariyle yüzde 2706 potansiyel karda muhafaza ediyorum. Zor hissedir alka. İyi sabır sınar. Ama kısa sürede tavan tavan gider noldu buna dersin. Umarım yatırımınızın karşılığını alırsınız.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim sn. invest. Size de hayırlı kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by meddlesome Yazıyı Oku
    Merhaba. Alka'yı temettü şirketi olarak uzun vadeli listeme almak istiyorum. Sosyal medyada temettü emekliliği konusunda Alka'dan bahsedildiğini hiç görmedim. Temettü verimi de yüksek diye biliyorum. Temettü portföyünü çeşitlendirmek adına güzel bir şirket diye düşündüm. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Bol kazançlar..
    Bu kağıt enteresan; $ bazlı 5-10-15-20 yıllık getirilere bakıldığında pozitif ayrıştığını görüyorum.
    Portföydeki çeşitliliği artırmak adına kağıt sektörüne de girmek istedim ve ALKA'yı portföye ekledim.

EMA200'ü bulmuşken makul bir hızla topluyorum :)
    Bakalım 5 yıl sonra yeniden değerlendirirken, nerelerde olacak..

Herkese bol kazançlar.

3. 5 yıl sonra iyi yerlerde olacagı kesin çünkü üretimi artıyor makineler geldi inşaatın bitmesi bekleniyor o da yakında 1 yıl içinde biter sanırım...

4. 3-4 aydır devamlı düşüyorsun,1 haftada insana nefes aldır be adi kağıt,lanet olsun sana.

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    3-4 aydır devamlı düşüyorsun,1 haftada insana nefes aldır be adi kağıt,lanet olsun sana.
    alka ve alkim i her kim elinde tutuyorsa istediği zaman hareket e ttirir.bazan 2 sinin birden bazan teket teker..

sabırlı olun..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

6.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    alka ve alkim i her kim elinde tutuyorsa istediği zaman hareket e ttirir.bazan 2 sinin birden bazan teket teker..

sabırlı olun..
    inşallah sn radyolog,artık sabır da çatladı,azıcık isyan etmeyince de olmuyor,ama bayağı özellikle beni sıktı.yapascak da bir şey yok ,zarar fazla,bekleyeceğiz.

7. dikkatimi çekti alka yine... 125.000 ton/yıl deli rakam.. kağıdın tonu kuşe de 1.200-1.500 euro.. 1. hamurda 1.200-1.700 dolar arası... ortalama 1.300 dolar desek, 162.500.000 dolar x 20 TL desek... 3.250.000.000 TL ciro demek.. kar marjı da iyidir bu üretimin... güzel yatırım ülke açısından, cari açığa faydası olur... önü açık,ihtiyaç çok, üretim yok... helal olsun....

8.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    3-4 aydır devamlı düşüyorsun,1 haftada insana nefes aldır be adi kağıt,lanet olsun sana.
    alka,dün ve bugün birazcık da olsa nefes aldırdı,inşallah devamı gelir.

Sayfa 398/401 İlkİlk ... 298348388396397398399400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •