Sayfa 162/400 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Arkadaşlar, cuma ve bugünkü hareketi yorumlayacak var mı? Bu rezalet neyin nesidir? Cuma günkü yükseliş daha ilk yarım saatte geri verildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
     Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, cuma ve bugünkü hareketi yorumlayacak var mı? Bu rezalet neyin nesidir? Cuma günkü yükseliş daha ilk yarım saatte geri verildi.
    Neresi rezalet kı. Ortamı görmuyormusunuz. Hiç olmazsa cuma çıkışı öncesi fiatının üzerinde
    ortam düzelirse bakalım ne yapacak, orası önemli../ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Sabir42 Yazıyı Oku
    Yeni mi aradınız sayın berat47 twitter da yazılmış bu.mevzu da
    Sayın sabır42 Yeni fabrika kurulacak mevzusu yalan haber. 2010 yılında eski bir gazete haberi vardı. Onu yeni gibi gösterip manüplasyon yapmış. Birisi , dediğiniz gibi Twitter da yazmış ve şikayet edilip banlanmış. Çok zor günlerden geçiyor maalesef bist. Ama alkim kimyaya nazar değmesin Show yapıyor;)

4. Arkadaşlar cuma gün ki hareketin sebebi bir telegram grubunda hissenin paylaşılması üzerine gelen alımlardan artmıştır yani spek le ilgili değil tamamen vur kaç çılarin işi

5. Evettt
    Anketimiz açıldı...
    31 Mart seçimlerini pek çok ilde doğru tahmin etmişdi Hisse.Net anketimiz...
    Sizlerin katkıları ile gene aynı başarıyı elde edeceğimizi düşünüyorum...
    Anketimiz de oy kullanmanız için İstanbul da yaşıyor olmanıza gerek yok
    Oy kullanmadan ve sonuçlara bakmadan geçmeyin derim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...53#post3459253

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Bütün hisselerin yüzde 90 ı çöp fiyat oldu

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Allah cezanı versin

8. Daha önce de yazmıştım. 3.20 hedefim aktif oldu . 3.17 den bir miktar yukarı döner. Sonra 2.94 test etmek için tekrar aşağı gelir diye düşünüyorum. Kimse üzülmesin böyle değerli bir şirket bu fiyatları haketmiyor . Uzun vade ederine gelecektir. Ben yavaş yavaş kendi adıma toplamayı bu seviyeden uygun görüyorum. Ytd.

Sayfa 162/400 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •