Sayfa 231/400 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by speedyy Yazıyı Oku
    2019 yılı vergi dairesine sunduğu tabloda 44.730.222 tl kar görünüyormuş yorumlaya bilecek var mı bu kağıda nasıl etki yapar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kar geldikçe yıllardır elimize veriyorlar. Kar rakamı güzel ama etkisini hep acıyla tecrübe ediyoruz

2. piyasanın geneli satıcılıydi bu kar ivmesiyle yıllıkta 47 üzeri gelebilir ve 65 krş temettü beklentisi var tahminen,

3. Netide görelim.. Net netleşsin.. Geçen yıl gibi olursa kar 47 diyelim brüt 75 kuruş temettü oluşabilir. Hayırlısı Olsun..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Forumun geçmis sayfalarinda da yazmistim.Tek hikayesi alacak davasi olan bu kağıdın kar orani belli kapasitesi belli.Sizce her sene yatirim yapip büyüyen bir sirkete yatirim yapmak mi mantikli yoksa kapasitesi belli bana yilda 60 kuruş yeter endeksin altinda getirisi olsun varsın demek mi..... Bol kazançlar 1 iniz 1000 olsun.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5. 7.50 den milletin eline verdiler şimdi dibe basıyorlar. Allah kötü spekin eline düşürmesin. Umarım herkes kar ile ayrılır

6.  Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    7.50 den milletin eline verdiler şimdi dibe basıyorlar. Allah kötü spekin eline düşürmesin. Umarım herkes kar ile ayrılır
    Rahat ol.Alkimler gibi sağlam kağıt yok.Kimsenin eline verdiği yok.Sabredene ekmek var bu hisslerde.Al satcılara yok ama...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7. Kismen haklisiniz. 3,5 ile maliyet yapan birisi %100 kazandi. Kimi arkadaslarda iki yil önce 6 lira civari mallandi. Iki yil sonra anca 7 lirayi gördü.
     Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Rahat ol.Alkimler gibi sağlam kağıt yok.Kimsenin eline verdiği yok.Sabredene ekmek var bu hisslerde.Al satcılara yok ama...
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

8. Tık yok. Bu hisse bedelsiz vermiyor mu? Bölünme hikaye mi?

Sayfa 231/400 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •