Sayfa 361/401 İlkİlk ... 261311351359360361362363371 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Kötü bilanço beklerken gerçekten iyi finansal sonuçlar geldi. Kötü piyasada bile yüzümüzü güldürdü aslan parçası

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    O videoyu hiç izlemedim..siz soylediginize göre muhakak öyledir..yalnız kağıt satışları dövize endekslidir...bir de A4 kağıdının topu okullar açıldığında 17.5 TL iken son zamanlarda bu fiyat 60 TL lere çıktı...neredeyse 3.5 kat çıktı..

Doğalgaz fiyatları ise yılbaşında yüklü zam yedi...yanlış Hatirlamiyorsam ondan önce bir miktar daha zamlanmis idi..

Fakat kağıt fiyatlarinin artış miktarı doğalgaz fiyatlarına gelen zamdan çok çok daha fazladır...

Başka bir husus da alka son çeyreğe diğer ceyreklere nazaran çok daha yüklü stok ile girdi...dolayısı ile son çeyrekte yükselen kağıt fiyatlarından maximum olumlu etkilenir..

Ben supriz güzel bir bilanço bekliyorum son çeyrekten..zaten bu konudaki dusuncelerimi de geçen günlerde burada paylaşmış idim..
    Yakın geçmişte yaptığım yorumlardan biri...supriz güzel bilanço bekliyorum demiştim ve bu gerçekleşti...endeksin yüzde 9 düştüğü ve neredeyse tüm hisselerin taban yaptığı bu günde alka tavan yapmayı bildi...elinde bulunduran arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Ne güzelde fiyatliyor bilancoyu
    ne ky var ne hüstat bozuntulari :)
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    hergün böyle devam :)

5.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    hergün böyle devam :)
    Zaten çok az vardı, bir de savaş gündeme gelince onlar da duman oldular, o yüzden sörfe başladı tahtacı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zaten çok az vardı, bir de savaş gündeme gelince onlar da duman oldular, o yüzden sörfe başladı tahtacı.
    Tahtaciya laf yok :)) simdilik :)))

7. Böyle karlı bir firma neden parsel satışına gider? Ürün çeşitliliğini artıracak hamleler için alan büyütmeye ihtiyaç yok mudur? Gerçi uydu görüntüsünde komşu boş parseller göze çarpıyor.. Sanki yakında sadece kimya sektörüne yönelecekler gibi. Karlı bir satış ile ürün çeşitlemesinde sınır olmayan taraf daha ağır basmaz mı? Kafamda deli sorular..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Çiz şu 20,20 tahtaci
    2 gündür oraya lot yığıp sana kafa tutuyor Unlu Mamulleri

Sayfa 361/401 İlkİlk ... 261311351359360361362363371 ... SonSon

Yer İmleri