Sayfa 100/400 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    sn keko da hisseyi övüp övüp sattı çok tuhaf
    buna övmek demeyelim ...yalnış bilgi diyelim...yanlışlarımın gerçeklerini öğrendim...o yüzden çıktım..ben kağıt fiyatlarının arttığını sanıyordum ,meğer yılbaşından beridir yataymış...alkanın potansiyeli var hele ki dolar çok çıkarsa bu potansiyel çok artar...buna bir şey demiyorum...ben şimdilik nakite geçmeyi uygun gördüm...kısa vadeli uygun bir hisse görürsem girerim...veya nakitte beklerim veya dolara geçip seçim sonuçlarını görüp ona göre davranırım...bunlar alternatif yollardır..

hisseyi zaten 4,21 den almıştım 4,47 i de görmesine rağmen satmamıştım...ama bu gün 4,26 ortalam ile vermek zorunda kaldım..eğer daha önce zanettiğim bilgiler doğru olmuş olsaydı tutacaktım hisseyi..ama olmadı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bu kekoyu cok kagittan biliyorum kendisi 5/10/20 kurusa oynar satisini yapar gider.geldigi sayfayi sanki tapusunu almis gibi yuzlerce mesaj yazar.

3.  Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Bu kekoyu cok kagittan biliyorum kendisi 5/10/20 kurusa oynar satisini yapar gider.geldigi sayfayi sanki tapusunu almis gibi yuzlerce mesaj yazar.
    çakal durdoda 3,90 maliyetim vardı ..bir kez de trade yaptım maliyet 3,60 düştü..100 gün tuttum ve 7,52 yi gördüm...bu zirveye rağmen satmadım ardından tekrardan 7,38 i ve 7,10 ları gördü yine satmadım...en son satış baskısı çok artınca yeni 6,45 ten satmak zorunda kaldım...tam %65-75 oranında bir karımız oldu...şimdi sen buna 5-10-20 kuruş mu diyorsun...:)

alka girip çıkma nedenimizi de yazdık..ben topiklerde şefafım...bende yalan yoktur...ha benim ile girenler şu anda benim sattığım 4,26 dan rahatlıkla satabilirler...karar onlarındır...bunun dışında hakkı bana geçen olmuşsa da hakkını helal etsin...kasti bir durum kesinlikle yoktur...sadece bir insan olarak bizim de zaman zaman yanılma durumumuz oluyor..

olay bundan ibarettir...gerçi bizi tanıyanlar zaten tanıyor...tanımayanlar da böyle saçmalıyor işte..:kahkah:
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bu başlığı şu anda 10 kişi okumaktadır. (8 üye ve 2 ziyaretçi)

keko, ABBASyolcu, akrep4401, behzad2525+, fnaa1972, hasan polat, para, Rowing

konsey toplanmış bakalım benim hakkımdaki kararların ne olacak ?? bende mahkemeden çıkacak kararı bekleyen bir mahkum gibi kararı bekliyorum...:kahkah:

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    öyle görünüyor dostum kağıt sektörü gerçekten de çok canlı..alkanın karının artacağına inanıyorum bu konuda bir şüphem yok..ama ben biraz daha yeni heyecanlar arıyorum...kalan arkadaşlara başarılar diliyorum..
    sayın keko daha karpuz kesecektik nereye.Çok iyi araştırmacı ve temelcisin eksik yanın teknik analiz kısmı hissede önce 5 sonra 5,5 lu rakamlar mümkün gibi. erken kaçtın bana göre.

6. ne yazayım dostum klasik ky zihniyeti ilkin gidip hisse alır sonra araştırır :)))
    bu arada harbi girdiğin bir hisseye hemen yüzlerce methiye düzmen karşdakilerini rahatsız etmiş olur bilirsin acem de bu tarz yaklaşırdı en son insanlar ne hale düştü bilerek yaptığını düşünmüyorum ama yinede tarzını doğru bulmuyorum ve ky zarar vereceğini düşünüyorum
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    sayın keko daha karpuz kesecektik nereye.Çok iyi araştırmacı ve temelcisin eksik yanın teknik analiz kısmı hissede önce 5 sonra 5,5 lu rakamlar mümkün gibi. erken kaçtın bana göre.
    hissede haftalıkta güzel bir formasyon var son kısmı kalmış bencede erken çıkmışssın macd çok güzel yani sen çıktığın için bu seviyeden 10k lot alımı yapacağım en kısa zamanda :))))
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    akamlar keko daha karpuz kesecektik nereye.Çok iyi araştırmacı ve temelcisin eksik yanın teknik analiz kısmı hissede önce 5 sonra 5,5 lu rakamlar mümkün gibi. erken kaçtın bana göre.
    benim aklımdan da bu geçiyordu ilk aldığımda...ilk etapta uluslararası piyasalardaki kağıt fiyatlarının artmış olduğunu düşünüyordum..ordan 10,5 milyon kar + kendi yapacağı 10 milyon kar +elindeki dövizden de 3 milyon kar geleceğini ve toplamda 20-25 milyonluk bir kar yapacağını düşünüyordum...

ama kağıt fiyatlarının artmadığını öğrenince bu karın yapılabilmesi için doların çok çıkması gerekiyordu...bu ihtimal hala var ki geçmişte dolar çıktığında soda ,şişe ,alka ...v.b hisseler hemen olumlu tepki veriyorlardı...hala da bu potansiyel devam ediyor...ama ben bu aralar biraz kafa dinlemek istiyorum...

dediğim gibi son öğrendiğim bilgi doğru olsaydı kesinlikle kalacaktım hissede...ama böyle olmadığını öğrenince moralim bozuldu ve bende çıkma kararı aldım...

seçime kadar nakit ,dolar ,çok düşmüş kaliteli hisselerde kısa vadeli trade gibi düşüncelerim var...veya çok beğendiğim hisselerden birine kalıcı da geçebilirim...ama şu anda nakitteyim..

alka da sevdiğim hisselerdendir.. artık hayırlısı olsun..ben tüm dostlara bol kazançlar diliyorum...

Sayfa 100/400 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •