Sayfa 188/400 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    Hadi hayirli olsun. 4 üzeri 2. Kapanışı yaptık. Jeopolitik bir sorun çıkmazsa bana göre hissenin 2017-2018 deki gibi bir yükselişin onu açılmıştır. Bundan sonra satanlar tekrar alım fırsatı bulamayabilir veya daha yukarıdan almak zorunda kalabilir. Şahsi kanaatim hisse buradan döner dedikçe daha yukarılara sürecekler

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ağzın bal yesin

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Ağzın bal yesin

ortak bu benim sadece şahsi görüşüm. çok heveslenmemek lazım. ne de olsa 2 yıldır millete kan kusturmuş bir hisseden bahsediyoruz. ancak endeksin genel durumuna baktığımda umutluyum. zira birçok hisse tarihi zirvelere geldi. ayrıca yükselişin genele yayıldığını görüyorum. bu nedenle endeksin başta thy, asels, eregl be petkm olmak üzere ağır top hisselerin desteğiyle yükseleceğini düşünüyorum. alkanın da büyük resimdeki üçgeni yukarı kıracağını düşünüyorum. şayet bu olursa fiyatı katlama ihtimali yüksek gibi. tabii bilanço desteğinin de olması lazım. bu arada patronun alım yapması da çok ilginç. son söz: dow jonsun da 30 bin seviyelerine gelme ihtimali çok yüksek. ondan sonra da tüm dünya borsalarında bir resesyon veya başka bir nedenle 1, 1,5 yıla kadar yayılacak ve yuzde 30 veya 40 civarında düşüşler olacağını değerlendiriyorum. ama tabii kendi fikrim :))

3.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    ortak bu benim sadece şahsi görüşüm. çok heveslenmemek lazım. ne de olsa 2 yıldır millete kan kusturmuş bir hisseden bahsediyoruz. ancak endeksin genel durumuna baktığımda umutluyum. zira birçok hisse tarihi zirvelere geldi. ayrıca yükselişin genele yayıldığını görüyorum. bu nedenle endeksin başta thy, asels, eregl be petkm olmak üzere ağır top hisselerin desteğiyle yükseleceğini düşünüyorum. alkanın da büyük resimdeki üçgeni yukarı kıracağını düşünüyorum. şayet bu olursa fiyatı katlama ihtimali yüksek gibi. tabii bilanço desteğinin de olması lazım. bu arada patronun alım yapması da çok ilginç. son söz: dow jonsun da 30 bin seviyelerine gelme ihtimali çok yüksek. ondan sonra da tüm dünya borsalarında bir resesyon veya başka bir nedenle 1, 1,5 yıla kadar yayılacak ve yuzde 30 veya 40 civarında düşüşler olacağını değerlendiriyorum. ama tabii kendi fikrim :))
    Vesbe de böyle durdu durdu sıkılar sıkıntılar 10 lira larda hisse oldu 1 haftada 20 tl

4. Hadi Bakalim adim adim hedefe .....piyasalar bozulmazsa güzel bir trende gibi.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5. Evet bugun yukari gidis var alka uzun vadeci icin iyi bir hisse bana gore Al sat tut tavsiyesi degildir

6. Spek koyunlarini arıyor kaybettiği hisselerini kaybettiği koyunları ahira koymadan götüremem diyor kurt kaptı koyunları spek kurt yedi alkalari

7. Yüzde 4 düşmeyi gerektirecek ne oldu? Bilen var mı?

8. En çok düşen hisseler arasına girmişiz yine hey Allahım sen sabır ver

Sayfa 188/400 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •