Sayfa 358/401 İlkİlk ... 258308348356357358359360368 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Size güvenip de hissenize girdiğim için kendime kızıyorum, hadi dün düştün endeksle bu gün %2.5 neden eksidesin yahu.
    Hani geri alımınız vardı, neden alm yapmıyorsunuz koralar. Ayıp gerçekten.
    geri alımı kendi kanaatime göre çaktırmadan başka hesaplardan yapıyor olabilirler..alımlarını 16,50-17,50 aralığında yapmış idi....dikkat edilirse ısrar ile hisse çıkarken 17,50 yi geçirtmemeye çalışıyorlar...sanki şirket bu aralığın üzerinden almak istemiyor görüntüsü var...

önceki gün endeks %5 düşerken alka sadece %2 civarı düşmüştü...dün endeks çıkarken de alka az çıkış yaptı...bunu da normal görüyorum...sert düşen sert çıkar, az düşen az çıkar...bilançoya kadar topu ayaklarında çevirecekler görünüyor...bu süreçte toplayabildikleri kadar toplayacaklardır...sonrasında bir ralli yaşamasını bekliyorum...2021 yılı son çeyrek ve 2022 yılı ilk çeyrek çok güzel olacak diye tahmin ediyorum...özelikle de ilk çeyrek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geri alımı kendi kanaatime göre çaktırmadan başka hesaplardan yapıyor olabilirler..alımlarını 16,50-17,50 aralığında yapmış idi....dikkat edilirse ısrar ile hisse çıkarken 17,50 yi geçirtmemeye çalışıyorlar...sanki şirket bu aralığın üzerinden almak istemiyor görüntüsü var...

önceki gün endeks %5 düşerken alka sadece %2 civarı düşmüştü...dün endeks çıkarken de alka az çıkış yaptı...bunu da normal görüyorum...sert düşen sert çıkar, az düşen az çıkar...bilançoya kadar topu ayaklarında çevirecekler görünüyor...bu süreçte toplayabildikleri kadar toplayacaklardır...sonrasında bir ralli yaşamasını bekliyorum...2021 yılı son çeyrek ve 2022 yılı ilk çeyrek çok güzel olacak diye tahmin ediyorum...özelikle de ilk çeyrek...
    Yorumlar için teşekkürler, Şubat - Mart gibi bilanço temettü açıklaması ile beraber ivmelenebilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Alkim siz olmaz dedim, az bir miktarda olsa kağıt'ı aldım:))

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yorumlar için teşekkürler, Şubat - Mart gibi bilanço temettü açıklaması ile beraber ivmelenebilir.
    ben de böyle tahmin ediyorum...yeni bir fiyatlamaya girmesi gerekiyor...bu kadar sığ vede toplu olduğunu tahmin ettiğim hissenin de agresif hareketler sergilemesini bekliyorum...mantığım ve tecrübelerim bunları bana söyletiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    O videoyu hiç izlemedim..siz soylediginize göre muhakak öyledir..yalnız kağıt satışları dövize endekslidir...bir de A4 kağıdının topu okullar açıldığında 17.5 TL iken son zamanlarda bu fiyat 60 TL lere çıktı...neredeyse 3.5 kat çıktı..

Doğalgaz fiyatları ise yılbaşında yüklü zam yedi...yanlış Hatirlamiyorsam ondan önce bir miktar daha zamlanmis idi..

Fakat kağıt fiyatlarinin artış miktarı doğalgaz fiyatlarına gelen zamdan çok çok daha fazladır...

Başka bir husus da alka son çeyreğe diğer ceyreklere nazaran çok daha yüklü stok ile girdi...dolayısı ile son çeyrekte yükselen kağıt fiyatlarından maximum olumlu etkilenir..

Ben supriz güzel bir bilanço bekliyorum son çeyrekten..zaten bu konudaki dusuncelerimi de geçen günlerde burada paylaşmış idim..
    100 milyonluk dövizi var ordan 50 milyon kambiyo karı gelir, 18 milyonda arsa satış karı gelicek, 70 milyonda kendi getirse kar toplayın işte kaç ediğorsa artık YTD

6. Selülozcu ACSEL dün tavandı, bugün de yarım tavan, Adel de yüksek primli bir tek Alka hazretleri sürünüyor, Ege şirketlerinden hayır görmediğim tek şirket bu, ircan efe gibi patron lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Selülozcu ACSEL dün tavandı, bugün de yarım tavan, Adel de yüksek primli bir tek Alka hazretleri sürünüyor, Ege şirketlerinden hayır görmediğim tek şirket bu, ircan efe gibi patron lazım.
    Bak bedelli aciklar yersin tabanlari :)
    Gül gibi patronu bulmussun halen bidi bidi :)
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Bak bedelli aciklar yersin tabanlari :)
    Gül gibi patronu bulmussun halen bidi bidi :)
    Bedelsiz olur bunda ancak, bunlarda para çok ve de dürüst insanlar, milletin cebinde gözleri olmaz diye düşünüyorum.
    O kadar güveniyoruz da az bir hareket yapın artık, ayıp valla.

Sayfa 358/401 İlkİlk ... 258308348356357358359360368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •