Sayfa 175/400 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. 70 küsür bin lot geri alım yapmış cihat kora tebrikler inşallah devamı gelir çakalların hükmü biter hissede devamı gelirse

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın alka patronları,
    Dün Allah razı olsun alım yapmissiniz. Lütfen şirket hisselerine sahip çıkın. Yaklaşık 30 aydır yatırımcı kan ağlıyor. Hissemizin değeri yerlerde sürünüyor. Artık yüzümüz gülsün.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sağolsun alkayi bekleyeceğiz diye karelden sonra aselsi de kaçırdık. Tarihi fırsatlar kaçıyor maalesef

4. Credit uzun zamandır hemen hergün hiç alış yapmadan sürekli satıyor. İnşallah elindeki hisse biter de bir beladan kurtuluruz

5. Kardes madem kendine cok güveniyorsun cik kagittan güvendiklerini potansiyeli olanlari al.... sonra alkaya geri dön. Ya da üzülüp durma...yapcak birsey yok.
     Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Sağolsun alkayi bekleyeceğiz diye karelden sonra aselsi de kaçırdık. Tarihi fırsatlar kaçıyor maalesef

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

6. Güzel kardeşim, zararda olmasak zaten beklemeyiz. ayrıca kendine güvenme meselesini de konuyla bağdaştıramadım.

7. Hisse tahmini konusunda yani kendine güveniyorsan demek istedim.Borsa maalesef kumarhane olmus teknik kar zarar hepsi yalan nerdeyse....
     Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim, zararda olmasak zaten beklemeyiz. ayrıca kendine güvenme meselesini de konuyla bağdaştıramadım.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

8. Alka 2018 6 aylık kârı 18 milyon du 2018 9 aylık kârı 43 milyondu alkanın em karlı dönemi 6 aylık la dokuz aylık arası gibi duruyor işler çok yoğun diyorlar 9 aylık kar güzel gelirse herkez mutlu olur sabır acıdır meyvesi tatlıdır ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 175/400 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •