Sayfa 206/400 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    ortak bugünkü primi koruyamayacak gibi görünüyor. 4.50 üzerinde kalmaya devam ederse gün sonuna doğru bir atak daha gelebilir ve en yüksekten kapatabiliriz. inşallah maşallah
    Güzel hacim oldu hiç prim yapmayan alka 30 aydir
    Yenı anladı millet inşallah devamıda gelir yüzümüz güler ortak

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İnşallah döke döke götürdüler. Yarın aşağı salmadan doldurarak yukarı devam edecek gibi duruyor. Sabreden herkese bol kazançlar. 4.80 i geçerse 5 üstünde kalmayı deneyecektir. 4.45 altı stoplu takip etmeye devam. 3-5 seans kapalı gişe uzun zaman bekleyenleri sevindirecektir inşallah ;)

3. Ben bu hisseyi 2.5 yıl tuttum. 2 liradan aldım. 4.5 liradan sattım. 2 de temettü aldım. Maliyetim 1.1 e kadar indi. Araba aldım. Şu an elimde yok. Ekstra param olsaydi kesinlikle dokunmazdim. Günlük aylık kazandırmaz ama sonunda kazandırır. Yazmıyorum ama takip ediyorum. Bilhassa üstten alan sayin hissezede ve berat 37 için devam etsin bu düğün(düğün dernek temsili) :) YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by ekonomist55 Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi 2.5 yıl tuttum. 2 liradan aldım. 4.5 liradan sattım. 2 de temettü aldım. Maliyetim 1.1 e kadar indi. Araba aldım. Şu an elimde yok. Ekstra param olsaydi kesinlikle dokunmazdim. Günlük aylık kazandırmaz ama sonunda kazandırır. Yazmıyorum ama takip ediyorum. Bilhassa üstten alan sayin hissezede ve berat 37 için devam etsin bu düğün(düğün dernek temsili) :) YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Kardeşim
    İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Çok kazançta gözüm yok. Bur yillik Mevduat faizi kadar getirirse öpüp başıma koyarım. Ama grafiğin içine etmezlerse aylık grafik yükselişin yeni başladığını söylüyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ekonomist55 Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi 2.5 yıl tuttum. 2 liradan aldım. 4.5 liradan sattım. 2 de temettü aldım. Maliyetim 1.1 e kadar indi. Araba aldım. Şu an elimde yok. Ekstra param olsaydi kesinlikle dokunmazdim. Günlük aylık kazandırmaz ama sonunda kazandırır. Yazmıyorum ama takip ediyorum. Bilhassa üstten alan sayin hissezede ve berat 37 için devam etsin bu düğün(düğün dernek temsili) :) YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Iyi dileklerini için teşekkür ederim Allah herkezin kalbine göre versin

6.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    ortak bugünkü primi koruyamayacak gibi görünüyor. 4.50 üzerinde kalmaya devam ederse gün sonuna doğru bir atak daha gelebilir ve en yüksekten kapatabiliriz. inşallah maşallah
    Ortak teknik ne diyor

bu tür sebebsiz yukarı cıkışlar geri gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Ortak teknik ne diyor

Ortak göstergeler çok şişti. Soğutmaya bıraktı. 4.50 altına salmak istemiyorlar gibi. Birkaç gün buralarda oyalanıp ikinci bir atakla 5 tl üzerine gidebilir.

Bir arkadaş sebepsiz çıktı geri gelir demiş. Doğrudur. Ama asil sebepsiz olan Temel rasyolari en iyi ve temettu şampiyonu şirketlerden birinin 30 aydır yerinde saymasidir. Bir hissenin sonsuza kadar yerinde saymasi beklenemez. Hele ki bilanço sorunu yaşamıyorsa ve ekonomik daralma ortamında dahi kar ediyorsa hisse fiyatı her zaman yukarı gitme eğilimindedir.

Zarar yazan bir dünya şirket hissesi dahi yüzde 200 yüzde 300 primlendi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 206/400 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •