Special Days Image
Sayfa 208/401 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Arkadaşlar
    60 dklik grafik bozuldu

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İs yatırım 2 gündür ısrarlı satıcı durumda

3. Fena indirdiler. Kademeler tamamen bosaldi

4. Tahtayi dağıtan garanti yatırım oldu. 4.55 seviyelerinden acaip satış yaptı.

5.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Zirvesi 4.99 mu bende öyle gözüküyor zirveyi kıran en az yüzde elli daha gider derler inşallah 5 tl kırar ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugünkü gördüğü en yüksek seviye olan 4,75 aynı zamanda bu yıl gördüğü en yüksek seviye oluyor. 21 aydır aynı maliyetle bekliyorum eğer 4.75 en yükseği sert bir şekilde kırarsa önünün biraz daha açılacağını düşünüyorum.

6. Kardeşim
    Maalesef maliyetler hep yukarda. Artık kazandırmasi lazım
     Alıntı Originally Posted by urgent Yazıyı Oku
    Bugünkü gördüğü en yüksek seviye olan 4,75 aynı zamanda bu yıl gördüğü en yüksek seviye oluyor. 21 aydır aynı maliyetle bekliyorum eğer 4.75 en yükseği sert bir şekilde kırarsa önünün biraz daha açılacağını düşünüyorum.

hisse nin finansalları da desteklemiyor yukarı hareketi. sen faaliyet gelirini geriletmişin . piyasanın olumlu tepki vermesini beklemeyin.

8.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    hisse nin finansalları da desteklemiyor yukarı hareketi. sen faaliyet gelirini geriletmişin . piyasanın olumlu tepki vermesini beklemeyin.
    güzel kardeşim,
    siz isterseniz alcatel, asuzu, tukaş vs hisselere bak. finansalların harika olduğu dönemlerde sert düşüşler yaşamış olmasını bir de yorumlayın. Hissenin nereye gideceği konusunda müneccimlik yapamam. ancak 30 aydır yerinde sayan bir hisseden bahsediyoruz. aylık grafik, yükseleceğini ve belki uzun vadeli bir yükselişin başlarında olduğumuzu gösteriyor. tabii ki hissenin karakteri gereği fiyat hareketliliğinin büyük olacağını söylemeye gerek yok.

Sayfa 208/401 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •