Sayfa 213/400 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Hayırlı cumalar dilerim herkese
    Bire beş yapacak hisselerde bu kadar baskı olur bu kasım ayinda mahkeme vardi hatırladığım kadarıyla kazanırsa vayki vay baskı yapanlar yandı inşallah olumlu bir katar çıkar alka için ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Zirve 5 tl bildiğim kadarıyla zirveyi kırarsa coşar inşallah ytdr

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

4.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Abi gerçekten çıldırmak işten değil. Borsada ne Tukas kaldı ne karel kaldı ne alcaltel ne asuzu kaldı. Gübrf 2.5tan 6.5lara dayandı. Doas 3.5tan 10 lara geldi. Karel 3.5tan 13 lere geldi. Pegasus söylemeye gerek yok. Cemts daha 2 hafta önce falan bilançosu kötü diye ser satış yedi 5lere düştü bugün 7lere geldi. Kafein birkaç hafta önce 6 iken 3 gün önce 9lara ulaştı. Ya hisse kalmadı ya. Vallaha bunu versek gireceğimiz hisse kalmadı. Çünkü gözümü kestirdiğim hisse yüzde 50 den başla yüzde 200 leri aşan prim yaptılar. Bossa yi hiç söyleme. Arkadaş bu bossa bugüne kadar ne temettü vermiş ne bedelsiz vermiş. Hisse bir anda neredeyse yüzde yüz artış sağladı. Vallahi bildiğim bütün küfürler ediyorum. Gün içinde su hissede yapılan serefsizlikleri gördükçe kendime küfrediyorum.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ortak nerdesin teknik ne diyor

5. Bugün 4.90 kaparsa yarına 5 kırsa güzel olacak gerçek yükseliş ozaman başlar
    Kasım ayında mahkeme var olumlu bir haber gelirse vayki vay ytdr

6. Arkadaşlar
    Bugün 4.85 gördük. Ancak bana göre yükselişin henüz başlarındayız. Neden böyle düşünüyorum. Çünkü aylık grafik 30 aydır yerinde sayan hissede yükselişin yeni başladığını gösteriyor. Ancak alka hareketleri malum çok dağınıktır. Fakat aylık yükseliş serisi başladıysa satanlara tekrar alım fırsatı vermeyebilir

7. Bu arada kareli izledikçe kahroluyorum onu da belirteyim. Hisse 3.5 tlden başladığı yükselişine bugün de devam etti ve 15.20yi gördü. Borsada inanılmaz fiyatlamalar var. Yüzde kaç oldu siz hesaplayın. Alka haberle desteklenirse 8 tl olması işten değil. Zira birçok hisse zaten yüzde 200 yüzde 300 yaptı

8.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Bu arada kareli izledikçe kahroluyorum onu da belirteyim. Hisse 3.5 tlden başladığı yükselişine bugün de devam etti ve 15.20yi gördü. Borsada inanılmaz fiyatlamalar var. Yüzde kaç oldu siz hesaplayın. Alka haberle desteklenirse 8 tl olması işten değil. Zira birçok hisse zaten yüzde 200 yüzde 300 yaptı

Malesef Bugün kadar 10 krs bile kâr vermeyen hisse 15 tl Her sene 50 kuruş 60 kuruş kar dağıtan hisse 4.74 buda borsanın adaleti olmadığını gösteriyor

Inşallah dediğin gibi olur 5 tl zirve kırarsa önü açık zirveyi geçen en az yüzde 50 yapar nasipde varsa kazanırız ytdr

Sayfa 213/400 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •