Sayfa 103/326 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 13 milyon işlem var. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. bu son dakka gelen kardeşler kim olalar . bu açıklamayı neden şimdi yapıyorsunuz kime hizmet kime niyet ????

Alıntı Originally Posted by surf Yazıyı Oku
    bu son dakka gelen kardeşler kim olalar . bu açıklamayı neden şimdi yapıyorsunuz kime hizmet kime niyet ????
    Çok şükür kimseye ne eyvallahımız ne de yaranacak bir durumumuz yok. Bu sadece bir fikir ve yorum, durum tespiti yani. Ama sen nereden anladın onu çözemedim.

4.  Alıntı Originally Posted by cerit Yazıyı Oku
    Çok şükür kimseye ne eyvallahımız ne de yaranacak bir durumumuz yok. Bu sadece bir fikir ve yorum, durum tespiti yani. Ama sen nereden anladın onu çözemedim.
    bu haber dün düşmüş şimdi yorum yapman ???

bu haber dün düşmüş şimdi yorum yapman ???
    Kimse paylaşmamış yazdım, ne oldu bunu yazınca? Ne söylemek istiyorsan daha açık konuşta anlayalım derdin nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by cerit Yazıyı Oku
    Kimse paylaşmamış yazdım, ne oldu bunu yazınca? Ne söylemek istiyorsan daha açık konuşta anlayalım derdin nedir?
    yok paylaşan kaç kişi oldu neyse burası forum ne söylediğimi çok iyi anladın. bunları sormamda dogal .sen kendi derdine bak

yok paylaşan kaç kişi oldu neyse burası forum ne söylediğimi çok iyi anladın. bunları sormamda dogal .sen kendi derdine bak
    Yoo anlamadım ne söylemek istediğini söyle acık acık. Ya benim toplamda 3.000 lot hissem var, nereye çekiyorsun olayı?

8.  Alıntı Originally Posted by cerit Yazıyı Oku
    Yoo anlamadım ne söylemek istediğini söyle acık acık. Ya benim toplamda 3.000 lot hissem var, nereye çekiyorsun olayı?
    bana ne kaç lotun var bu kadar hassasan forumda dolaşma normal bişeyler sordum işine bak napıyorsan senle vicdanın...

Sayfa 103/326 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •