Sayfa 11/326 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Arkadaşlar bu grubun satış işlemini Spk en geç ne zamana kadar sonuçlandırir.

2.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Etyat.euyo ve eukyo nun metro ya satilmasinin önündeki engelin hazine oldugu aşikar. Satisa izin vermeden spk onay veremiyor.
    Ege sigorta hazineye devredilip faliyetine son verilmişti. Zamanında 1.5x den 5 milyon eukyo hissesi, 2.60 dan 10 milyon euhol hissesi ege sigortaya satilmisti. Güncel fiyatlarla ege sigorta (yani hazine) eukyo dan 3 milyon civari euhol den 18 milyon civarı zararı var. Yasal bir açık var mı bilemiyorum. Bu sekilde hazinenin satışa onay verecegini sanmıyorum. Ama minareyi çalan kılıfını hazırlarmış. Mutlaka bizim bilmediğimiz bir yasal boşluk olmalı yoksa devleti dolandirmaya kalkmazlardı.
    Bence hazinenin satisa onay vermesi için ege sigortaya satilan 5 milyon eukyo payinin 1.6 üzeri bir fiyattan patron,metro yada bir başkası tarafından geri alinmasi gerekiyor.
    bu belirsizlikler bitmeden satışa onay gelmeyebilir.sadece sesli düşündüm. Ytd değildir.

Sent from my GT-I9190 using hisse.net mobile app
     Alıntı Originally Posted by yunus82 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu grubun satış işlemini Spk en geç ne zamana kadar sonuçlandırir.
    Bu hisseler muhtemel senaryolar
    1. Hazine spk satışa onay vermez.
    0.40 -1.0 arasi topladıkları hisseleri ky ve şirketin kendisine (4milyon adet (2 milyon şirket aldi iki kaldı)) satar operasyonu bitirirler.
    2. Hazine spk sartli onay verir.(hazinenin ziraat yatırımda bulunan 5 milyon hissesinin 1.60 fiyat üzeri geri alınması şartıyla )
    3.hazine spk onay verir sirket portföy değerinden el değiştirir.
    Yt değildir sadece uykusu gelmeyen birisinin zirvalamasidir.

Sent from my GT-I9190 using hisse.net mobile app

5. olumlu yada olumsuz bu hafta satış haberi gelir gibi

6. aktifte pay değeri artmış portföyde belli.. ee oğlan gibi hareketler ne iş!?

7. Bakalım burdayim yine zarar ediyorum bidaha geliyorum

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

8. Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

Sayfa 11/326 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •