Sayfa 167/326 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
    2,07 den 1,25 e soluksuz geldik , bu işte bir iş var bakalım...
    Bekleyip göreceğiz
    Y.T.D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Galip bu! Temkinli olmak lazım. Bu hisıseye ya da galipin diğer kağıtlarına girecek arkadaşlar dikkatli olsunlar. Temel düstur, kısa vadede ihtiyacınız olacak parayla borsaya girmemek olmalı. Hele ki galipse konu, daha da dikkatli olmak gerekir. Herkese bol kazanç dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by b-y Yazıyı Oku
    2,07 den 1,25 e soluksuz geldik , bu işte bir iş var bakalım...
    Bekleyip göreceğiz
    Y.T.D

Karamsar olmak istemem ama sanki kötü bir şeyler var. Çünkü sabahtandir alımlarımı hep satış fiyatından 2 kademe altına yazıyorum 5 dakka geçmeden oraya gelip veriyor. Yani bilmiyorum ama sanki mal yediriyor srfz. Ben kestim alımları. Artık yarın bakacağım. 1, 10 lara mı gelecek diye kuşku oluştu. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Karamsar olmak istemem ama sanki kötü bir şeyler var. Çünkü sabahtandir alımlarımı hep satış fiyatından 2 kademe altına yazıyorum 5 dakka geçmeden oraya gelip veriyor. Yani bilmiyorum ama sanki mal yediriyor srfz. Ben kestim alımları. Artık yarın bakacağım. 1, 10 lara mı gelecek diye kuşku oluştu. Ytd
    1.39 maliyetim var karamsarda degilim ama galip bunlari neden bürütr aldirmak icin bu kadar ugrasti. Satis haberiyle kagit yukari firlayacak ta kredili almasinlar yada aciga satmasinlar diye mi. Sesli düsundüm

5. 1.30 du yazerken yaziyi bitirmeden 1.38 olmus

6.  Alıntı Originally Posted by poyrazz42 Yazıyı Oku
    1.39 maliyetim var karamsarda degilim ama galip bunlari neden bürütr aldirmak icin bu kadar ugrasti. Satis haberiyle kagit yukari firlayacak ta kredili almasinlar yada aciga satmasinlar diye mi. Sesli düsundüm
    Ne satışı sayın poyraz42 bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by poyrazz42 Yazıyı Oku
    Benimde düşüncelerim sizinki ile örtüşüyor. Ama bugün güvenimi bihayli sarstı. Halen acaba yukseltip mal mı yediriyor diye düşünüyorum. Ancak 1, 45 i geçerse inanırım. Ytd

8. Bende yeniyim ama galip bu euro grubunun kagitlarinin imtiyazli hissesine sahip olmak icin basvuru yapmis spk ya yaklasik 1 yil olmus sonuclanmamis.

Sayfa 167/326 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •