Sayfa 249/326 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by BÜYÜKBEY Yazıyı Oku
    Sn Cipiares; senin elinde eukyo hissesi var mı? Var sa bu kadar kötülediğin bir kağıdı niye satmıyorsun. Yoksa bu kağıtla ilgili neden yazıyorsun ?..
    Ben Allaha şükür hiç bir kağıdı kötülemek için yazı yazmam. Söylediklerim doğruysa bilki kötülemek değil bilgilendirmektir. Millet gibi 1 li rakamlardan beridir hisseyi övmedik. Teknik grafik ve şirket hisse alım periyodlarını takip ederek bilgilendirmeye çalıştık. Zaten sadece burdaki yorumları baz alarak hisse alım satım yapan varsa illaki zarara uğrar. Herkes kendi kararını kendisi versin. Dikkat et daha önce yazdıklarıma hepsi bir bir gerçekleşti. Esas korkulması gereken burası dip hoplicak zıplicak diyerlerden korkucaksın. Kesinlikle ytd.

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. sabah bir kedi zıplaması yaptı ama gerisi gelmedi yerinde bile duramadı..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. 0.63 e verir mi? Biraz daha bekleyelim mi? Tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim. 0.63 ten metro yat geliyor. Metro hisseyi zıplatır mı? Ytd
    Son düzenleme : neden07; 06-11-2018 saat: 11:35.

4. Bugün biraz çaba var gibi bakalım çaba boş mu dolu mu?0.66 geçilirse hareket başlar diye düşünüyorum. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Bugün biraz çaba var gibi bakalım çaba boş mu dolu mu?0.66 geçilirse hareket başlar diye düşünüyorum. Ytd
    ne kadar çabalarsan çabala, dona düşer son damla

6. Genel takas atabilirmisiniz

7. Çikis basladi gibi gozukuyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Gibi de ney üstad. bugün %20 yapmış. Pazartesi Alanlar sırtını yaslayıp Tavan serilerini seyreder gibime geliyor. Tabi Yatırım Tavsiyesi Değil.sadecece kendi düşüncelerim.

Sayfa 249/326 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •