Sayfa 251/326 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Agresif olmalı ve güven vermeli yoksa gitmezzz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Vitese dokunuverse hisseye herkes uçuşur.

3. Kalan günleri iyi değerlendirirse yeni haftaya 1 lerle baslayabilir.Grafik güzel.Kâr güzel.Ama asla tavsiye değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by drstrade Yazıyı Oku
    Kalan günleri iyi değerlendirirse yeni haftaya 1 lerle baslayabilir.Grafik güzel.Kâr güzel.Ama asla tavsiye değildir.

Bugün dümende iş yat var. Bir aksiyon olacağını tahmin etmiyorum. Ky genelde iş yat ile çalışır ve ky nın olduğu yerde aksiyon olmaz. Ytd

5. Eylül pikinde 1 tl den maliyetlenilip agresiv toplanmis ve sanki 1 e 10 niyetlenilmis gibi sert dikme hazirligi var gibi sadece grafik uzerinden hikayemdir yatirim tavsiyesi asla degildir

6.  Alıntı Originally Posted by drstrade Yazıyı Oku
    Eylül pikinde 1 tl den maliyetlenilip agresiv toplanmis ve sanki 1 e 10 niyetlenilmis gibi sert dikme hazirligi var gibi sadece grafik uzerinden hikayemdir yatirim tavsiyesi asla degildir

zaten ne patron ne de speği güven veriyor. sadece grafiğe güveniyorum. adam her gün insanları bezdirdi. ky kalmadı. günlük alışlar güven vermiyor. aynı kişi 4-5 aracı kurumunu kullanarak insanları bezdirdi. alanda satan da hep tek kişi. alışlar 1-2 lot şeklinde oltaya yem takmışlar gelen olursa yakalamak için. dolar yükselirkende düşerkende düşüyor. borsa yükselirken de düşüyor düşerkende düşüyor. anlaşılır gibi değil. sanki EUKYO yatırım aracı değilde kumar oyunu gibi bir kaç spek oynayıp duruyor. eğer 1. leri aşarsa tekrar alırım ytd.herkese allah kolaylık versin sabır versin.

7. İyi kar aldım senden

8. Yarın aynen devam gibi.y.t.d

Sayfa 251/326 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •