Sayfa 300/326 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Hocam tesekkurler.yabanci alimi olmus dun ..sabit deutchenin 800 bin lotu da duruyor.bence bedelli iptal karari gelir.pek ky kalmadi .islem hacmide oldukca sig.grafikte net flama yapmis.bu ay patlama yapar umarim.ytd

2. Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Eukyo ile nikah kıymış gibi olduk artık.
    7-8 yakışır koçuma
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

5. bedeliden bir sonuc yok hala dogrumu

6. Bekliyoruz

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın

7. Umut bey güncel takasi paylasabilirmisiniz

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 300/326 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •