Sayfa 52/326 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 409 - 416 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yıllar önce 1.38'e alıp yine yıllarca bekleyip 0,50 TL'ye satmıştım. Çok dikkatli olun!
    Temettü emeklisi aday adayı.
    www.lattedenborsaya.com

2. Kardes haberi bugun vermis onceki haber yok %20 demisti ya onu kastettim he sen simdi bi de yorum istedin

Sana sunu soyliyim adam bugun euyo da %20 kusur mali vardi onu bosaltmis %0 kalmis yani. Ve euyo gunu 0 kaladi isterse malo cok guzel bosaltabilir

Ikinci de su %51 i olan bi hissenin %36 si bnde istese kosturur ati vu in ciklarlada piyasayi mi topluyir aceba diye de dusunuyorum

Cok dikkat et sen yine de emek kardes

3. 1.85 fibo derim ben yine kirsa gider mi aceba tavani da 2.01 hadi bol kazanclar sizlere

4. Sunu da soylemek isterim yarin piyasa aciga satmak ister bu da bunlari yakalarsa inan onlarin .... Koyar siz de fena kazanirsiniz gaza gelip aciga satis ve artik ywter dussun diyenler olabilir yarin da...

5. Bugun 4.762.143 lot aciga satis yapilmis bilesiniz arkadaslar acoga satan kendisimidir yoksa baskalari midir yarin gorulur kendisi ise asagi yon olur herkes dikkat etsin ytd sadece bilginiz olsn diye yaziyorum

6. he he ğaaalo dayı malı kaptır.ĞALOOO dayi.yaz. yarın göööööööööööööööööööööör.

7. ada malı tırpan gibi biçiyor.....AKILLI DÜŞÜNE NE KADAR ELİ KÖPRÜYÜ GEÇER.grafik iyi.karına BAAAAAAAAAAAAAK

8. Açığa satışın linkini atar mısın.abim.METROda fazlasıyla mal var.Kendi malını çürütür..O kadar lot bugün gene aldı..Hissenin %36sı onda.

Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Bugun 4.762.143 lot aciga satis yapilmis bilesiniz arkadaslar acoga satan kendisimidir yoksa baskalari midir yarin gorulur kendisi ise asagi yon olur herkes dikkat etsin ytd sadece bilginiz olsn diye yaziyorum

Sayfa 52/326 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •