Sayfa 53/326 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 417 - 424 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Açığa satışın linkini atar mısın.abim.METROda fazlasıyla mal var.Kendi malını çürütür..O kadar lot bugün gene aldı..Hissenin %36sı onda.

Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Bugun 4.762.143 lot aciga satis yapilmis bilesiniz arkadaslar acoga satan kendisimidir yoksa baskalari midir yarin gorulur kendisi ise asagi yon olur herkes dikkat etsin ytd sadece bilginiz olsn diye yaziyorum

2. yatırım ortaklarından edılen karların % 10 stopaş almasalar bu yo lar ucar gıder,yıne gecırd,,,ler,,

3. bakalım galip hazinenin 5 milyon hissesini blok olarak alacak mı? alırsa kaçtan alacak? hazinenin maliyeti 1,6 tl civarı...
    hazinenin eukyo da bulunan paylarını satın alırsa bu yo ları satın alması önünde fazla engel kalmayacak..

4. Kademe atabilecek var mı aceba?

5. alıcı satıcı kim acaba
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    yatırım ortaklarından edılen karların % 10 stopaş almasalar bu yo lar ucar gıder,yıne gecırd,,,ler,,
    Bende bilmiyordum. Ama bugün hesabimdan 665 lira eksilince teb yatırıma tel açtım. 6650 lira karın % 10 stopaj vergisi olarak kesilmiş. Al sat Komisyonları derken güne 1000 lira eksiyle başladım. Sadece bu vergi yo larda uygulanıyor arkadaşlar. Tekrar herhangi bir yo dan zarar edersem kesilen vergiden iade olacakmış bu arada.

7. metro dan alış ve satışta ses seda yokmu derinlik gören varmı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. Yaa işte böyle Galip Ağa gidince anında donar sonra da %5 eksiye geçersiniz. Galipçiğim bunlar küçük sen onlara bakma gel işlemlerine devam et; dua ve saygıyla yanındayız..Her borsaya senden 100 tane lazım; yoksa yaprak kımıldamaz..

Sayfa 53/326 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •