Sayfa 40/326 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 313 - 320 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Euro Kapital de spekülasyon malzemesi var ki.Sigorta hatta banka satın alacak derler ki dendi bu..Üstüne Metro grubu bu hissenin nitelikli A grubu hisselerini almak için görüşmeler sürdürüyor..Galip Ağanın ICBC ilgisini biliyoruz..PRçaları birleştirsen belki de ICBC altında finans şirketlerinin Metro eliyle toplanması vs. düşünülebilir.Daha somut bir haber akışı gelmeye başlarsa hissenin yukarda ilk duracağı yer 10TL.Aşağıda ise ait olduğu 0.6-1.3TL bandındaki dip taramasına devam eder.Kış uykusu bölgesidir,ama zaten 5 yıldır uyumaktaydı..Hayrola inşallah dostlar..Yürek ister burası bence..

2. euyo da olduğu gibi malları satıp %100 bedelli sermaye artışı yapabilirler.hisse tekrar 0.80 kuruş lara geri gelir.galip bedelliye hiçbir zaman katılmamıştır .en yakınındaki spekleri kaziklamistir.

3. 6 yıldır etyat hissesi var bende hiç dokunmadım satmadım bekliyorum.belirli bir hedefim var kendimce oraya gelince satarım yoksa satmam...
    tabi arasıra alttan aldıklarımı yukardan satarak maliyet düşürmeye çalısıyorum azda olsa başarılı oldum şimdilik..kardeş şirket oldugu için arasıra burada da al sat yapıyorum ... eukyo nun birim pay değeri 1,29 tl şimdiki fiyatlarla....bu şu onlama geliyor şirket tasviye edilse lot başına yaklaşık 1,29 tl alacağız.. yani şirketin ederi 1,29 tl dir. 1,29 üzeri pahalı altı ise ucuzdur. ama burası borsa kaça gider kaça düşer bunu ky bilemez.. bunu ancak patron ve şimdiki spekimiz bilir... ey ky bu hisseler spek hissesidir.. bu hisselerden uzak durun yada paranızın en fazla % 10 ile girin ...gaza gelmeyin sonra spek çarpar 6 yıl beklersiniz benim gibi....
    Son düzenleme : domates; 10-07-2017 saat: 01:04.

4. birazda eukyo nun geçmişinden bahsedeyim.. halka arzı yaklaşık 1 tl den yapıldı... patron hisseyi 1 yıl içinde 10 tl yaptı. patron piyasada çok iyi tanındığı için yeterince hisse satamadı ky ye... oda yan şirketi olan ege sigortaya 5 milyon hisseyi yaklaşık 1,6 tl fiyattan sattı.. ziraat yatırımda bulunan 5 milyon hisse tahminen ege sigortada bulan hisselerdir.. ege sigorta batınca 5 milyon hisse hazine ye geçti yani devlete... diğer yandan geçenlerde metro yatırım 5 milyon hisse aldığını kapa bildirmişti.. nasıl olduysa ertesi gün bu 5 milyon hisseyi bir günde geri sattı.(tahminime göre yandaşlarına dağıttı.) ayrıca şirket 2 milyon kendi hissesini geri alım programı yaparak geri aldı. takaslara bakacak olursak.....
    1- 5 milyon ziraat yatırım(tahminim hazineye ait) %25
    2-metro yatırım 5milyon %25 (takas da görünmüyor tahmin ediyorum)
    3-şirketin kendi aldığı hisseleri 2 milyon %10
    4- en son kapta metronun aldığı hisseler 1,6 milyon %8
    hepsini toplarsak % 68 yapıyor ...
    5-son olarak spek ortaklarının topladıkları var onun ne kadar olduğunu bilemiyorum.....kısaca hisse toplanmış...

5. Bu yazınıza göre eukyo nun yükselmeksen başka yolu yok ayrıca fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by Talha Yazıyı Oku
    Bu yazınıza göre eukyo nun yükselmeksen başka yolu yok ayrıca fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim
    Yükselir mi yukselmez mi bilmek mümkün değil bizim açımızdan...

Yatırım tavsiyesi değildir ...

7. Alan satanı görebilen arkadaş paylaşabilir mi acaba rica etsek.Şimdiden teşekkürler
    Son düzenleme : emek; 10-07-2017 saat: 14:43.

8. sayın speksavar06 Cuma günkü yorumlarınız büyük oranda gerçekleşti rica etsek bir yorum alabilir miyiz. Teşekkürler

Sayfa 40/326 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •