Sayfa 288/326 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Brüt takas da geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Hayırlı olsun, yapacakları işi s....mmm...bunlar hain be...azıcık buradaki insanları duşunse akşam seanstan sonra gönderir hissede brute girmezdi... Yazıklar olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, yapacakları işi s....mmm...bunlar hain be...azıcık buradaki insanları duşunse akşam seanstan sonra gönderir hissede brute girmezdi... Yazıklar olsun...
    Bazen hisseleri bile isteye brüte sokuyorlar. Moralinizi bozmayın herşey düzelir. Biz ne bürütler gördük. Hatta brütten %30 yüksek çıkan hissede bulundum.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Bugünkü alan satanlar.

5. Bu işte bir iş var gibi.. geldi bana

6. Euyo yazmışım yanlışlıkla 18.000 lot vardı Allah tan 15.000 verdim yoksa iyi oyardi.2 senenin acısını alacaklardı bu sefer olmadı Alarko da çıkartırım .Teknik bana 3 TL olur dedi bu galibin hissemi nedir .Kasada 20 milyon para geçmiş yıl kar 7 milyon bu bedelli neyin nesi anlamadim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Tabandan sattım diyenler var,başka forumlarda.satış yazıp satan var mı arkadaşlar.?

Ben de salak gibi tabandan aldım,geri çıkar diye .
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

8. Bir de patronlar Temmuz ayına kadar,toplamda 2 milyon lot toplamışlardı.bilançoda da var bu detay.(faaliyet raporu) eğer haftaya kap'ta hisse satışı açıklaması da gelirse,hayırlı cumalar dedirtecek hepimize.

'Muhteşem cuma '

İnşallah haftaya cuma 2'ye geri döner de nefes alırız.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 288/326 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •