Sayfa 815/1020 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 8154 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Tek başıma

Stopumu BİST 100 1350'ye, EKGYO'da 1.75'e çektim. BİST 100 1369'dan ek alım yaptım.

2. Altın ve gümüş tenekeden farksız hareket ediyor. Rezil rüsva haldeler. Abd10 yıllıklar oldukça böyle kalmaya mahkumlar.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TEK Yazıyı Oku
    - Abi biz ne zaman zengin olacağız?
    - Yarın!
    Umudunu yitirme yine de ama bana sorarsan "asla"
    alın yazımız bizim, fakir geldik fakir gidecez tek abi
    lakin bu durumdan mutlu olmasını öğrenirsen hayat daha bir hoş oluyor. Aslında her şey para değil, önemli olan sağlık
    gerisi boş
    Dün değil önceki gün komşumun çocuğu covit den vefat etmiş, duydum inanamadım, daha kırkına bile basmamış 39 yaşında dipcik gibi biriydi, ne bir kronik hastalığı nede bir sakatlığı olduğunu bilmiyordum. Allah rahmet eylesin

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Altın ve gümüş tenekeden farksız hareket ediyor. Rezil rüsva haldeler. Abd10 yıllıklar oldukça böyle kalmaya mahkumlar.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Altın ve gümüş sanırım borsaya talep oldukça ikinci planda kalacak hocam. Borsa ucuz kaldı.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Umudunu yitirme yine de ama bana sorarsan "asla"
    alın yazımız bizim, fakir geldik fakir gidecez tek abi
    lakin bu durumdan mutlu olmasını öğrenirsen hayat daha bir hoş oluyor. Aslında her şey para değil, önemli olan sağlık
    gerisi boş
    Dün değil önceki gün komşumun çocuğu covit den vefat etmiş, duydum inanamadım, daha kırkına bile basmamış 39 yaşında dipcik gibi biriydi, ne bir kronik hastalığı nede bir sakatlığı olduğunu bilmiyordum. Allah rahmet eylesin
    Ölümün soluğu hiç bu kadar ensesinde olmamıştı insanoğlunun. Evet selalar veriliyordu, evet yakınlarımız vefat ediyordu eskiden de; ama şimdi tokalaşırken, ortamda biri hapşırdığında, kalabalığa karıştığımızda her an aklımızda ölüm. "Hadi canım sen de!" dediklerimiz gerçekleştikçe işin ciddiyetini anlıyoruz... Allah rahmet eylesin o arkadaşımıza. Bir de tek başına gömülüyorsun, uzaktan el sallıyorsun sevdiklerine. Bir tanıdık vefat etmişti altı ay kadar önce, kimse yaklaştırılmadı defin işlemlerine... Hocam, bu süreçte birçok insanın yaşam felsefesi allak bullak olmuştur. Sözler susuyor, ölüm nasihat ediyor insanlara. Artık hepimiz akşam dört kişi yatıp sabah dört kişi kalkabilmenin en büyük mutluluk olduğunu anladık.

6. Benim anlayamadığım halen başka bişiilerin olduğu, tesadüf desen değil başka bişii
    Aynı ortamda bulunan bir çekirdek ailede biri covit diğerleri değil, enteresan

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benim anlayamadığım halen başka bişiilerin olduğu, tesadüf desen değil başka bişii
    Aynı ortamda bulunan bir çekirdek ailede biri covit diğerleri değil, enteresan
    Bu pandemi meselesi saptırmaya açık bir konu. Geçen yaz iki bilim adamı, "Virüs doğal olsaydı mutasyona uğrardı." demişti... Her olayı savaş görme psikolojisi özellikle 1. ve 2. Dünya Savaşları'ndan sonra çağ hastalığına dönüştü, gerçek ve kurgu birbirine karıştı. Ben AIDS, veba gibi koronanın da doğal olduğunu düşünüyorum.

Anna baba olarak ilk vazifemiz maske-mesafe-temizlik kurallarına dikkat ederek ailemizi korumak, dikkat etmezsek biliyoruz ki koronaya yakalanırız; sokağı, mahalleyi, şehri de tehlikeye atarız. Meseleye dini açıdan bakacak olursak en büyük kul hakkıdır bu tedbirsizlik, çünkü tedbirsizlikle belki de çevrendeki binlerce insanın hayatına kast ettin.

Sayfa 815/1020 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •