Sayfa 658/681 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon
Arama sonucu : 5443 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1. Hallarınız nezaketi pek haketmediğinizi gösteriyor.

Ülen "arsa 25 dönüm" dedin sonra çamasır makinesinde 90 derecede yıkayıp 16 dönüme çektin...

Ülen 25 dönüme göre arsaya 25 milyon dlr(neyse) değer biçtin sonra rayiç dönümü 2 milyon diye yazdın...

Sonra da çıkmış A.D. gibi "bildiklerimi anlatırsam sokağa çıkamazsın" martavalı atıyorsun.

Bir de en büyük yatırım kuralını ihlal ederek satmadığım senetler üzerinden benim için hesap yapıp zararımı hesaplıyorsun utanmadan...

Seni, seni zıplatan Kavaklı'ya havale ediyorum.

Kal sağlıcakla...
    PAYLAŞIMLARIM KİŞİSEL GÖRÜŞLERİMDİR. BİRİKİMLERİNİZİ BAŞKALARININ AKLINA TESLİM ETMEYİNİZ.

............

3. 4,70'lere dalış yapmazsan ben sana süzme bilmem ne çocuğu demem...
    PAYLAŞIMLARIM KİŞİSEL GÖRÜŞLERİMDİR. BİRİKİMLERİNİZİ BAŞKALARININ AKLINA TESLİM ETMEYİNİZ.

4. PİYASA DEĞERLERİ:

TATGD : 696 milyon TL

TUKAŞ : 1655 Milyon TL

Sadece sattığın Pastavilla'nın arazisinin değeri "İzmir Eksperi"mize göre: 190 Milyon TL...

5. Dal haydi...

Bekliyoruz Çakal parçası...

6. Sizleri unuttuğumu zannetmeyin...

Malına sahip çıkmayan hanımefendilerin KIRAÇ'ı eleştirmeye hiç hakkı yok...

Az bile söylemiş!

7. Bu satış ve tasfiyeye rağmen o meşhur GENEL YÖNETİM GİDERLERİnizde farkedilir bir düşüş olmaz ise size CİMER alacağım...

8. 5,20-4,80 aralığında trade mi yapıyorlar..spekülatif hareket istemiyorum uçmasın kaçmasın..ama tukaş ın nereden nereye geldiğini gördükçe üstad Raymondjamesin sözü geliyor.'' iyi yönetilen Şirket'' ...sadece konserve ile 6 TL değerine gelen Tukaş..

Sayfa 658/681 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •