Sayfa 807/809 İlkİlk ... 307707757797805806807808809 SonSon
Arama sonucu : 6468 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1. AB ve Suud ile ilişkilerde düzelme umudu bu tatsız hisseyi hareketlendirmesi lazım artık.
    Yoksa yine bana ne mi diyecek.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by eagle38 Yazıyı Oku
    Bi şey soracağım bu adi kağıt ne zaman artacak acabağŸ¤â€™ğŸ¤â€¢ğŸ˜¡ endeks 9 bine düştüğünde mi
    Çorba işine girdik o da fayda etmedi, yine bir şeyleri satışa çıkarmalılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    4,253
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dvk, tek kurtuluşumuz askıda salça kampanyası.
    Bu koçlar askıda ekmeğe muhtaç etti ortaklarını, çok fakirler değil mi.
    Eski günlere, Bir elde salçali ekmekle top koşturulan günlere dönmek lazim
    Uluun gider, top üreten firma gider bu salça yine aynisi olur
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Uzun vadeci hep kazanir ama hep!

4.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Eski günlere, Bir elde salçali ekmekle top koşturulan günlere dönmek lazim
    Uluun gider, top üreten firma gider bu salça yine aynisi olur
    Bunu nasıl beceriyorlar gerçekten insanın kafası almıyor.
    Şu SEK'i satsalar ancak kurtlruz, 85 milyon arsa satışı hiçbir işe yaramadı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    4,253
    valla bawerim banka yatirim hesabimdan aldim , attim oraya üzerine topragi da serptim bakalim
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Uzun vadeci hep kazanir ama hep!

6.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    valla bawerim banka yatirim hesabimdan aldim , attim oraya üzerine topragi da serptim bakalim
    Hayırlısı diyelim, şimdilik ölü yatırım, birgün fidan olup çıkar belki.

7. 2021 şubata kadar burdayım.O zamana kadar baskıyı sürdürürsen hisselerim senindir tahta yapıcı.Bükemediğimiz bileği öperiz.Katır inadı varmış sende anladık.Anladık ama henüz yıkılmadık.

Aslında seni alırken hedefim karını düzenli arttırabilen homojen ,ayak oyunlarına girmeyecek uzun vadeli portföy oluşturmaktı.Daha önceki hisselerim hep parton kağıtlarıydı ve artık sıtkım sıyrılmıştı o hisselerden.Yıllardır bir taraftan temettü hisselerini göz ucuyla izlerdim.Sermayeyi arttırınca mecburen patron hisselerinden çıkıp kurumsal hisselere yöneldim.Şimdi anlıyorum ki bütün bist hisseleri patron kağıdı.Yok bir birinizden farkınız.Hedef her zaman tahtaya gelen yatırımcı üzerine oynamak.Bu tahtada öyle profesyonel bir robot bağlamışlarki benim diyen adamı çarpıyor.

230 bin haşırt on the blackboard beklemedeyiz.Zaten fiyat ortalamamı kaç lotum olduğunu adımı sanımı eminimki biliyorsun.Ne olaylara tanık olduk bu borsada yazsak kitap olur.Neyse hikayeler bizde saklı kalsın.

8.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    2021 şubata kadar burdayım.O zamana kadar baskıyı sürdürürsen hisselerim senindir tahta yapıcı.Bükemediğimiz bileği öperiz.Katır inadı varmış sende anladık.Anladık ama henüz yıkılmadık.

Aslında seni alırken hedefim karını düzenli arttırabilen homojen ,ayak oyunlarına girmeyecek uzun vadeli portföy oluşturmaktı.Daha önceki hisselerim hep parton kağıtlarıydı ve artık sıtkım sıyrılmıştı o hisselerden.Yıllardır bir taraftan temettü hisselerini göz ucuyla izlerdim.Sermayeyi arttırınca mecburen patron hisselerinden çıkıp kurumsal hisselere yöneldim.Şimdi anlıyorum ki bütün bist hisseleri patron kağıdı.Yok bir birinizden farkınız.Hedef her zaman tahtaya gelen yatırımcı üzerine oynamak.Bu tahtada öyle profesyonel bir robot bağlamışlarki benim diyen adamı çarpıyor.

230 bin haşırt on the blackboard beklemedeyiz.Zaten fiyat ortalamamı kaç lotum olduğunu adımı sanımı eminimki biliyorsun.Ne olaylara tanık olduk bu borsada yazsak kitap olur.Neyse hikayeler bizde saklı kalsın.
    Hocam herşeyi güzel yazmışşsın bu tahtanın tahtacısıda belli o zaman eksik bir şey var Bu tahtacı ile mücadele etmeyen küçük yatırımcı. Buyrun mücadeleye başlayalım haklarımızı arayalım bakalım o zaman bu kadar rahat hareket edip bu kadar baskı kurabileceklermi. Buyrun mücadeleye varsanız burası milt olsun gerekli mücadeleyi yapalım haklarımızı arayalım. Ben şahsım adına bu mücadeleyi tek başıma zaten yapıyorum ama biirlikten her zaman kuvvet doğar. Kalemleri burada yazdığımız kadar birde yetkili kurumlara yazalım inceleme yetkisi olan kurumlara yazalım gerekirse şirketin incelenmesi için her türlü başvuruyu yapalım. Zira şirket 9 aylık blançosunda gelen kar rakamı malum hepsi ayrı bir denetçi kurum tarafından da incelensin bakalım neler çıkacak.

Sayfa 807/809 İlkİlk ... 307707757797805806807808809 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •