Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 56 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Metatrader 5 ile BORSA ve VIOP

1.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Benim de binomo hakkında sorularım var cevaplarsanız sevinirim
    Tabii, elimden geldiğince cevaplarım buyrun.

2.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Tabii, elimden geldiğince cevaplarım buyrun.
    Öncelikle demo hesap ile gerçek hesap arasındaki fark nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Öncelikle demo hesap ile gerçek hesap arasındaki fark nedir?
    Demo hesabınızdaki para sanal oluyor yani herhangi bir para yatırmadan veya kaybetmeden demo hesaptan eğitim ve tecrübe kazanımı için yatırım yapılıyor. Gerçek hesaptan tek farkı kullandığın para gerçek değil.

4.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Demo hesabınızdaki para sanal oluyor yani herhangi bir para yatırmadan veya kaybetmeden demo hesaptan eğitim ve tecrübe kazanımı için yatırım yapılıyor. Gerçek hesaptan tek farkı kullandığın para gerçek değil.
    Anladım, önce demo hesapta yatırım yapıp orada kazanmaya başladıkça ve olayı çözünce gerçek hesaba yapmamız gerek dimi?

5.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Anladım, önce demo hesapta yatırım yapıp orada kazanmaya başladıkça ve olayı çözünce gerçek hesaba yapmamız gerek dimi?
    Kesinlikle, demo hesabı kullanarak kendini geliştirip ardından gerçek hesaba geçiş yaparsan çok daha başarılı olursun.

6.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Kesinlikle, demo hesabı kullanarak kendini geliştirip ardından gerçek hesaba geçiş yaparsan çok daha başarılı olursun.
    Peki bu turnuvalara girmemi önerir misin?

7.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Peki bu turnuvalara girmemi önerir misin?
    Tabii ki turnuvalar güzel paralar kazanmak için harika fırsatlar ama önce kendini geliştirmeni öneririm yoksa para kaybedebilirsin.

8.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Tabii ki turnuvalar güzel paralar kazanmak için harika fırsatlar ama önce kendini geliştirmeni öneririm yoksa para kaybedebilirsin.
    Peki bu turnuvalar paralı mı oluyor?

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •