Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 38 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Metatrader 5 ile BORSA ve VIOP

1.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Peki bu turnuvalar paralı mı oluyor?
    Turnuva şartlarını öğrenmek için üstüne tıklaman yeterli hocam sağda açıklaması çıkıyor. Ücretsiz turnuva da var ücretli olanlar da var.

2.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Turnuva şartlarını öğrenmek için üstüne tıklaman yeterli hocam sağda açıklaması çıkıyor. Ücretsiz turnuva da var ücretli olanlar da var.
    Anladım hocam teşekkür ederim, son olarak neden herkes jeton hesap öneriyor bunu sorabilir miyim?

3.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Anladım hocam teşekkür ederim, son olarak neden herkes jeton hesap öneriyor bunu sorabilir miyim?
    Jeton hesap kullanımının sebebi para akışını hızlandırmak. Doğrudan parayı banka hesabına çekmek istediğin zaman birkaç gün bekleyebiliyorsun. Fakat jeton hesabın varsa e-cüzdan olduğu için paran anında geliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Jeton hesap kullanımının sebebi para akışını hızlandırmak. Doğrudan parayı banka hesabına çekmek istediğin zaman birkaç gün bekleyebiliyorsun. Fakat jeton hesabın varsa e-cüzdan olduğu için paran anında geliyor.
    Jeton hesabında verifikasyon yok mu?

5.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Jeton hesabında verifikasyon yok mu?
    Tüm yöntemlerde verifikasyona tabi tutuluyorsunuz fakat sadece ilk sefere mahsus. Ondan sonra hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Tüm yöntemlerde verifikasyona tabi tutuluyorsunuz fakat sadece ilk sefere mahsus. Ondan sonra hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
    Peki jeton hesabın verifikasyonu daha çabuk mu geçiliyor?

7.  Alıntı Originally Posted by derbe Yazıyı Oku
    Peki jeton hesabın verifikasyonu daha çabuk mu geçiliyor?
    Tüm verifikasyonlar zaten gün içinde geçiliyor dostum.

8.  Alıntı Originally Posted by gecertel Yazıyı Oku
    Tüm verifikasyonlar zaten gün içinde geçiliyor dostum.
    Çok teşekkür ederim hocam sağol.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •