Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 34 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Metatrader 5 ile BORSA ve VIOP

1. Most tun meta 4 yada 5 fark etmez , indikatör ve experti elinde olan varmı. Bir türlü bulamadım

2. MQL5 ile VIOP üzeridne robot kodları yazmaya başladım, bitsin buradan paylaşacam. ilk EMA strateji ile çalışan bir robot üzerinde çalışıyorum, strateji konusunda önerisi olan varsa değerlendirebilirim.

3. Herkese Sevgi Ve Saygılar. Uzun süreden beri yeniden buradayım.
    En çok dikkatimi çeken BINOMOCU kardeşlerim oldu. Kardeşlerim Burayı Mesaj kirliğine boğmuşunuz. Kendinize BINOMO adinda bir Başlık açın lütfen. METATRADER ve BINOMO çok Farklı platformlar.

4. eski Datalar Kalır. Yeni Datalar için Günlük periyotta bakıyorsan her gün yenilemen lazım.

5. Arkadaşlar günaydın, metatrade 5 kullanan biri varsa bana özelden mesaj atabilir mi acaba?
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

6. Merhaba Arkadaşlar,

MT5 te , Özel Sembol Yaparak , Hisse Analizi yapılabiliyor artık.

7. Merhaba arkadaşlar, metrader’da sorgu yapılabiliyor mu.
    İdeal ve matriks programında ismi sorgu diye geçiyor. Belirlediğim sayıda sembol için , kendi belirlemiş olduğum kritere göre tarama yaptırmak istiyorum.

Alıntı Originally Posted by kypax Yazıyı Oku
    MQL5 ile VIOP üzeridne robot kodları yazmaya başladım, bitsin buradan paylaşacam. ilk EMA strateji ile çalışan bir robot üzerinde çalışıyorum, strateji konusunda önerisi olan varsa değerlendirebilirim.
    Fikir olarak sadece;

ADX, DI, -DI, trend gösterdiğinde, Psar sat/al verdiğinde geçerli olsun, ''diğer sinyaller geçersiz olsun'', aynı dönem için STOCHRSİ için gün optimizasyonu yaparak en iyi ikili günleri bulsun, bulduğu bu STOCHRSİ ile ilk indikatör ikilisi, toplamda üçlü, 'teyitli'' çalışsın.

Ya da, ADX+Psar+EMA optimizasyonlu ikili gün..

Öneridir

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •