Sayfa 141/243 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. bugun eukyo gıttı yarında ınsallah etyat ve euyo

2. Şirketimiz paylarının geri alımı kapsamında alınan 650.000 nominal ETYAT hisse senedinin tamamı 1,11 fiyattan satılmıştır.
    Saygılarımızla,

3. Galip ağa 2 trilyonun ustunde hisse almis 1 11fiyattan insallh kisa vadede 2 leri goruruz

4. Pasta atabilecek birde cuma ve pazartesinin metro ne kadar alim yapmış takas......

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Sayın west Komsu köy de var bugün 2 milyonun üstünde al mi 1.11 'den eukyo da almış bakabilirsiniz

Ben şunu merak ediyorum açığa satış yapıldı mı etyat ta eukyo da özellikle eukyo metro alırken global aynı miktarda satmış gibi bunu yorumlanabilecek var mı
    Ben sattım umarım maliyeti yukarı da olanlar için hem eukyo fiyat yukarı gider bizde arkasında n bakariz

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Takasları bi görsek yorum kolay

7. Hiisse Komsu analiz gffg net var komşu köyde dedik ya

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cuma günü eukyoda kimseler yokken yazdım etyat gidiyor ama euyo ve euyok duruyordu ben. Cuma günü eukyo 1 koltuğa oturdum çünkü etyat geriye gelmedi ama isin garip tarafı eiyokyi 1.10 sabitLedi ayni bugün etyatrimda yaptıkları gibi euyokada tahminin 1.55 ileri gorucek asil sıra simdi euyoda olabilir konuda bugün iyi sabitlediler ve bugün farkinsaysaniz 1.02 kadar saldılar dakikalar içerisinde 1.13 de gözünü açtı isteseydiler bugün 1 altına sarkitipr oradada kalabilirdin geriye başardı yapmadılar.etyatirimda önceki seviyelerine gelip dönebilir yine..yarin asil isler belli olacak tahminin kuvvetli bir şekilde yukarı sabahın açılışını 1.14 bekliyorum inşallah da öyle olur.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 141/243 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •