Special Days Image
Sayfa 225/243 İlkİlk ... 125175215223224225226227235 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Bi laf attılar ortaya Belçikalı bir şirket yuzde 51 hısseyı alcakmış falan kapa baktım böyle birşey yok reklam pazarlama falan yapıyor olabilir yok hisse tavan olcak falan filan milleti üşüştürmüş olabilirler hisseye kokusu çıkar yakında investingde böyle asparagas haberleri paylaşıp yönlendiriyorlar cahil cühelayı,şikayet edende yok ben anlamadım manipülasyonun kralını yapıyorlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Eğer satış ile ilgili bir bilgi olsa, hisse 2-3 gün tavan yapar sonra millet öğrenir. alanlarında tavandan eline verirler.

3.  Alıntı Originally Posted by hobi Yazıyı Oku
    Eğer satış ile ilgili bir bilgi olsa, hisse 2-3 gün tavan yapar sonra millet öğrenir. alanlarında tavandan eline verirler.
    Öyle zaten uydurma haberlerle mal iteliyorlar millete tahta gebermiş vaziyette

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. ama bugünkü yükseliş e ek olarak yarında bi hareket mutlaka olur. Çünkü bugün yükseldi fakat hiç iniş belirtisi göstermedi. 0,72-0,75 leri görür zannımca.

5. Kardeşleri 1 ayda yaklaşık %50 çıktı. Etyat spekslernin pek paraya ihtiyacı yok galiba. Hacim, hareket olacak ki para kazansın herkes.

Bi haber mi var hareket ediyor

7. Aşağıya da bırakmıyorlar 68 de takıldı. muhtemelen duvarları yıkacak artık. EUHOL un %90 lık artışına bir karşılık vercek galiba

8. Muhtemelen EUHOL hedefine ulaştı. şimdi sıra inşallah Etyat tadır. Şans artık.tama yüzde yüz yaptı. daha gideğini sanmıyorum.oradan çekilen parada Etyat a gelirse güzel olur.

Sayfa 225/243 İlkİlk ... 125175215223224225226227235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •