Sayfa 4/243 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Etyat.euyo ve eukyo nun metro ya satilmasinin önündeki engelin hazine oldugu aşikar. Satisa izin vermeden spk onay veremiyor.
    Ege sigorta hazineye devredilip faliyetine son verilmişti. Zamanında 1.5x den 5 milyon eukyo hissesi, 2.60 dan 10 milyon euhol hissesi ege sigortaya satilmisti. Güncel fiyatlarla ege sigorta (yani hazine) eukyo dan 3 milyon civari euhol den 18 milyon civarı zararı var. Yasal bir açık var mı bilemiyorum. Bu sekilde hazinenin satışa onay verecegini sanmıyorum. Ama minareyi çalan kılıfını hazırlarmış. Mutlaka bizim bilmediğimiz bir yasal boşluk olmalı yoksa devleti dolandirmaya kalkmazlardı.
    Bence hazinenin satisa onay vermesi için ege sigortaya satilan 5 milyon eukyo payinin 1.6 üzeri bir fiyattan patron,metro yada bir başkası tarafından geri alinmasi gerekiyor.
    bu belirsizlikler bitmeden satışa onay gelmeyebilir.sadece sesli düşündüm. Ytd değildir.

Sent from my GT-I9190 using hisse.net mobile app

4. Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

Etyat aradan sıyrıldı gidiyor, arada düzeltmesini yaparak boşlukları da dolduruyor. Bir yönden de hissenin son 5 yılın zirvelerinde olması da insanı korkutuyor doğrusu. Umarım maliyeti düşük olanlar kazanırlar.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6. yarın aşağı salar çünkü 1,10 geçilemedi. ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Burgato Yazıyı Oku
    yarın aşağı salar çünkü 1,10 geçilemedi. ytd.
    1.10' nun ne özelliği varki ?

Sent from my GT-I9190 using hisse.net mobile app

Sayfa 4/243 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •