Sayfa 240/243 İlkİlk ... 140190230238239240241242 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Günlük Haftalık ve Aylık takas atabilirseniz teşekkür ederiz

2. acaip zor bir hisse 2 gündür kafasını kaldıramıyor...bay paşına net aktif degeri en son 1,75 yazıyor fena degil ama tahta yapıcısı kimseye ekmek yedirmiyor...

3. bedelli geliyor

KİMSECİKLER yok

4. Buradayım hedef nedir üstadlar

5. bedelli red yedi,gecen yıl da bilinçli olarak aynısını bunun sahibi onun bunun çocuğu, buraya nu hisse için yazdım bunlara güvenmeyin diye şimdi zarar eden ağlama duvarı yapar burada

6.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    bedelli red yedi,gecen yıl da bilinçli olarak aynısını bunun sahibi onun bunun çocuğu, buraya nu hisse için yazdım bunlara güvenmeyin diye şimdi zarar eden ağlama duvarı yapar burada
    Red gerekçesi niye belirtilmemiş acaba? Bilginiz var mı? Bunlar 2.halka arz başvurusu mu yaptilar bedelli sermaye arttirim başvurusu mu?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Red gerekçesini sonra yazacak bilmiyormuş gibi. Biraz daha alttan alabilmek için. Sen milletten parayı topla repoya yatırmak için bedelli iste sonra milletin parası ile sefa sür. Şirketin nerdeyse tamamını satmış borsada. Bunlara izin verenler en az bunlar kadar sahtekar..

8. gecen yıl bu ve diğer iki şirketi eukyo, euyo,3 birden bedelli başvurdu üçüde red oldu, tabiki bunu bilerek yapıyorlar olan ky, oluyor ben öncede yazdım bunlar adam değl spk,umarım bunlara okkalı bır ceza verir

Sayfa 240/243 İlkİlk ... 140190230238239240241242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •