Special Days Image
Sayfa 237/243 İlkİlk ... 137187227235236237238239 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Yumer Yazıyı Oku
    Bedelli iptali de fayda vermedi...
    Bedelli iptal oldu mu?

2. Etyattan cıkan euyoya gelir birazdan tek pirimsiz toplu hisse halkyatrımda 2 milyon lot var akyatırımda alımds

3. Bugün uzun bir zamandan sonra etyat eukyoyu geçti...ytd

4. Merhaba arkadaşlar,
    Bu hisseyi aşağıdan toplayan grubun başındaki adama SPK manipülasyon yaptığı için dolandırıcılıktan işlem yapmış. Bunu haberi hissede olup bu durumu bilmeyenler için yazıyorum.

Adminler için not: yüksek ihtimalle bu grubun bu formda da adamları çok, ben bu haberi nereye yazdıysam sildiriyorlar. Lütfen farkınızı gösterin ve böyle bir durumu yatırımcısının bilmesi için silinmesine izin vermeyin. Böyle gruplar yüzünden borsa işi kumara dönüyor, bunlardan kurtuldukça BİST in kalitesi artacaktır.

https://m.borsagundem.com/haber/spk-...etirdi/1483586
    Son düzenleme : doganidas; 11-04-2020 saat: 16:27. Sebep: Eksik

5. Bedelli iptal oldugu nerde yaziyo arkadaslar

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bedelliden dolayi 3 tl yapicaklar tahdayi yoksa kimseden 1.5 tl alamazlar durmak yok yola devam

7. Ver spek efendi bakalim ne kadar vereceksin donunu alicam senin dayimin oglu cezaevinden yeni cikti onlara havale edicem seni dan dan iki patlatdilarmi aklini alicam senin bak gor.

8. Siz bunun bedelli olayini biliyomusunuz acaba
     Alıntı Originally Posted by doganidas Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu hisseyi aşağıdan toplayan grubun başındaki adama SPK manipülasyon yaptığı için dolandırıcılıktan işlem yapmış. Bunu haberi hissede olup bu durumu bilmeyenler için yazıyorum.

Adminler için not: yüksek ihtimalle bu grubun bu formda da adamları çok, ben bu haberi nereye yazdıysam sildiriyorlar. Lütfen farkınızı gösterin ve böyle bir durumu yatırımcısının bilmesi için silinmesine izin vermeyin. Böyle gruplar yüzünden borsa işi kumara dönüyor, bunlardan kurtuldukça BİST in kalitesi artacaktır.

https://m.borsagundem.com/haber/spk-...etirdi/1483586

Sayfa 237/243 İlkİlk ... 137187227235236237238239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •