Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 211/434 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    İstanbul'a ilk mercedes otobüsü biz getirdik
    Cenaze aracı olmasin o?

İETT envanterine giren ilk Mercedes'ler O321H modeli idi. 1955'te satın alınan bu otobüsler ile yeni bir döneme girilmişti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by riskadami Yazıyı Oku
    On numara yorum aynen katiliyorum,

Adamlar hdp ile ittifak yapiyorlar,yok yapmiyoz diyorlar,halkda yedi

Orc nin bugunku anketinde ist,ank cumhurun v.s izmirin disinda heryer cumhurun.
    Neyi güzel yorum anlamıyorum herkes kendini kandırıyor Binali Yıldırım'a soruyorlar kurt seçmenin oyunu istiyormusunz diye evet diyor ama aynı soruyu imamogluna soruyorlar HDP liler in oyuna talip misiniz diye peki sizce burada verilen cevap mi geçerli yoksa sorulan sorumu siyaset böyle birseydir işte kimse masum değil siyasette herşey olur

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

riskadami Guest

Alıntı Originally Posted by riskadami Yazıyı Oku
    seloya cezaevinden internet mi bağlamışlar salakmısın lan sen yada milleti salak yerine miş koyuyon andaval haber7 dekileri senin gibi andavallar yer
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Eveett
    Buradaki malûm şahsiyetlerin bağnaz edebiyatlarına güle güle bitap düştüğüm için seçim akşamı saat 21.00 e kadar yazmama kararı almıştım. 21 Şubattan beri yazmıyorum ve Mellet ittifakı üyelerine seçim akşamı 21.00 da buradan görüşeceğiz dedim. Hatırlatma babında yazıyorum sakın ola belirttiğim saatte foruma gelmemezlik etmeyesiniz kulağınızı çınlatırrım.....
    Cumhur sevdalıları yarın akşam 21.00 de cümbüşe beklerim

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 211/434 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •