Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 407/434 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. AK Parti, İstanbul seçimini 30 Haziran'da tekrar ettirmeyi hedefliyor: Ankara siyaset kulisleri

https://yetkinreport.com/2019/04/26/...set-kulisleri/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    AK Parti, İstanbul seçimini 30 Haziran'da tekrar ettirmeyi hedefliyor: Ankara siyaset kulisleri

https://yetkinreport.com/2019/04/26/...set-kulisleri/
    Ecel
    İt
    Cami
    Duvar

Doları kim tutar bu durumda. Muhalefetin bir gücü kalmadı ama iktidar belasını piyasalardan bulur.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Vatan aşkı budur işte..Herkes kendi cebini düşünüyor, doktorluktan emekli olur gider özel hastanede 5.000 TL ye yeniden işe girer ve aylığını asgari ücretten gösterir gerisini cebellez eder.
    Avukatı, sarrafı, işvereni, mütahiti bir öğretmen kadar vergi vermez ondan sonra kalkar şu hırsız bu hırsız diye 7/24 buralarda zırvalar dururlar.

Hakkı, hukuku savunan kişi önce kendisine çeki düzen versin, ondan sonra başkalarını eleştirsin.
    Kabile devletlerinde hayat totem in etrafında şekillenir. Benim vatan aşkım, tabi ki sizinkinden farklı olacak. Is bölümü denilen şey cok sonraki yillarda gelişti. Gorevi gereği şehit düşen polis ve erlere Allah'tan rahmet dilerim, gazi lere sabir ve saglik diliyorum. Ben 2 universite bitirdim, 3 tane yabancı dil biliyorum. Yani benim işim ve is bölümüm farklı. Sizin, yazdiklarimdan cok mana cikartamiyacaginizi da biliyorum ve bu benim konum değil.Beden olarak bu ulkeye hizmzt eden de beyin olarak hizmet eden de netice de aynı ama size polis olmak daha mübarek gelebilir ama dediğim gibi bu benim konum degil ve sizin anlayabileceğiniz bir konu da degil. Mesela ben sizin oy verdiginiz insanlardan çok daha temiz ve dürüst görev yapmışımdır, ve bunu olmasi gereken bir erdem olarak görürüm. Sağlıklarla

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Amin deyelim, guzel curcuna olur!

Bizans seçimleri yenilenirse, onu hesap ettiklerini sanmiyorum veya yenilemeyecek kesin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 407/434 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •