Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 42/434 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 329 - 336 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    HDP=PKK ise devletin güçleri (savcıları, yargısı, bakanlıkları, cumhurbaşkanlığı) bu partiyi kapatmalıdır...Hala mecliste bu parti ve devletten para yardımı alıyor...

Geri söylenenlerin hepsi boştur...Gereği yapılmadıkça...
    Aynen..
    Hdp bunlar için kendi adayını göstermediğinden bütün kıyamet bundan yoksa teror pkkvs çok iplediklerini sanmıyorum üç teror örgütü nasıl büyüdü PKK feto ısid inceleyin düşünün derim. Hdp ile ittifak falan yok seçmen perde arkasında kime isterse verir oyunu.
    İstanbul ellerinden gidince görürüm onları
    Eğer İstanbul’daki akp seçmeni seçtiği adaya çekilen çocuk muamelesini görmeyecekse daha ne denir buna.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Zaten farkındasanız Binali yıldırım gönülsüz girdi bu işe. iştah yok yüzü gülmüyor adamın.

Oda biliyor aşağı sakal yukarı bıyık. kazansa bir türlü kaybetse bir türlü.

Kazansa göstermelik olacağını biliyor. istanbulu büyük aile bireyleri yönetecek

Kaybetse meclis başkanlığıda gitti. nasıl bir işe girdim diyordur içinden .

3. İstanbul ve ankaradaki tanzim satış cadırı önünde 1.2 saat sıra bekleyen vatandaşlarımız. 1.2 tl ucuz almak için sıra bekliyorlar. o sırada hiç suriyeli gördünüzmü.

bizim bu bölgede kaymakamlık vali suriyelilere kupon veriyor. hepsi marketlerden en iyi kalite ürünleri bedavaya alıyorlar. yani hayat onlara bedava olurken.

bizim kendi vatandaşlarımızı sırada bekletip 1 tl ucuz yedirdik diye övünüyorlar.

bu arada neden yanlız istanbul ve ankarada bu tanzim satış cadırları.?

Diğer il ve ilçeleri üvey evlatmı.

Devrim nasıl olacak?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bu yıl 2.5 milyon yeni istihdam hayata geçirileceğini açıkladı. 2.5 milyon kişinin iş sahibi olması demek bu.

Albayrak, TOBB ile Aile Bakanlığı'nca düzenlenen “İstihdam Seferberliği 2019” programında “Bugün Türkiye istihdam alanında devrimi yaşadığı bir gün” de demiş. Gerçekten “devrim” demiş midir diye, birkaç kaynaktan kontrol ettim. Demiş. Peki neymiş devrim?

Yeni istihdam edilecek işçilere İşsizlik Sigortası Fonu'ndan teşvik düzenlemesiymiş.

Tabii dinleyiciler arasından kimse, daha birkaç gün önce Ergene'de “İşsizlikten bunaldım, bana mezar yaptırmayın, sadece mezar taşı olsun” notuyla intihar eden 34 yaşındaki S.G.'den söz edememiş.

Ama salonda ilginç bir şey olmuş.

TOBB üyesi bir işadamı Bakan Albayrak'a bir dosya vermiş. Bir yıl önce üretimi durduran, eleman çıkaran yerli ve milli bir tıbbi cihaz şirketinin dosyasıymış bu. (Bugüne dek bu köşede zaman zaman bilgi ve haber olarak dile getirdiğimiz sorunlardan da söz ediyor.)

Bakan Albayrak'a verilen o dosyadan birkaç bilgi aktaracağım:

ŞEHİR HASTANELERİ YERLİ ALMIYOR

– Daha önce kamu alımları 81 il bazında yapılıyordu. Sağlık Bakanlığı'nın yüzde 80 ihtiyacını biz yerli üreticiler karşılıyorduk. Sonra Sağlık Bakanlığı ihtiyaçlarını merkezi ve toplu alımlarla karşılamaya başladı. Bu da üreticileri kapanma sürecine soktu.

● Milli bir kuruluş olan DMO'ya cihaz satamıyoruz.

● Halkın parasıyla yurtdışına anahtar teslim hastaneler yapan TİKA da yerli ürün almıyor.

● Şehir hastanelerini yapan holdingler zaten 3 global ithal firmayla iş yapıyor. Yerli firmaları masaya dahi oturtmamıştır. Onlarca şehir hastanesinde bir tane yerli ürün yoktur.

● 10 yıldır kendi ülkesinin ürettiği tıbbi cihazı satın almayan tek ülkeyiz.

● Mağduriyetlerimizi pek çok siyasetçi ve bürokrasiye anlatsak da ya doğru kişiye ulaşamadığımızdan ya da birilerinin engel olmasıyla sonuç değişmemektedir.

Bakan Albayrak, bu dosyanın gereği için talimat verir mi, şimdiden bilmiyoruz.

Ama -eğer intiharlar duyulmuyorsa- bu dosya istihdam vaadinin gerçek tablosu hakkında yeterince fikir veriyor. Üretim durmuşken, yeni alınacak işçinin ücretinin İşsizlik Sigortası Fonu'ndan karşılanmasından bu aşamada nasıl bir devrim bekleniyor?

devamı
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...lacak-3699294/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. CB Erdoğan.Bay Kemal Türkiye'nin buğday ithal ettiğini söylüyor, yahu sen nasıl bir yalancısın dedikten sadece 3 cümle sonra.

Ha biz dışarıdan buğday almıyor muyuz? Hem de yüksek miktarda alıyoruz dedi! Aynı kalabalık; Erdoğan'ın iki sözünü de çılgınlar gibi ayakta alkışladı.

Yorum sizin.?

6.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    CB Erdoğan.Bay Kemal Türkiye'nin buğday ithal ettiğini söylüyor, yahu sen nasıl bir yalancısın dedikten sadece 3 cümle sonra.

Ha biz dışarıdan buğday almıyor muyuz? Hem de yüksek miktarda alıyoruz dedi! Aynı kalabalık; Erdoğan'ın iki sözünü de çılgınlar gibi ayakta alkışladı.

Yorum sizin.?
    Bunun neresi yalan
    Birinci cümlede ithalattan bahsederken ikinci cümlede dış alımdan bahsetmiş
    Elmayla armutu karıştırmayalım lütfen

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Alıyoruz ama neden alıyoruz bir sorun...(hangi filmin repliğiydi bu...Şener Şen, İlyas Salmanoğluna derdi...yapıyorum ama neden yapıyorum bi sor...her seferinde de adama geçirirdi, kandırırdı)...

Size daha ucuza ürün yedirmek için...bakın sizi 2-3 saat kuyruğa soktuk ama ucuza sebze, meyve, bakliyat alıyorsunuz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Yahu siz ne içtiyseniz banada verin ...chp ölmüş ağlayanı yok ,bu ne umut her yerden dökülen bir parti ...Fazla konsantre olmayın ,yoksa 1 Nisan da çok pis sarsılacaksınız...Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan da olacaksınız...Biraz halkın arasına karışın ,bu dost tavsiyesidir...Olaya Kadıköy ,Şişli ve Beşiktaş'tan bakarak kendinizi teselli etmeyin...Dsp yi yabana atmayan sizi en çok Akp değil Dsp bitirecek.Bunu da yazın bir yere, ben sadece 31 Mart'tan sonrası için tarihe not düştüm...Kalın sağlıcakla...

Sayfa 42/434 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •