Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 51/434 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 401 - 408 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1. Bu ülkeye illet zillet dedikleri fayda getirmezmiş. İllette sizsiniz zillette sizsiniz.

hırsız diye bağıran kandan beslenen vampir diye bağıranlar bu gün cumhur ittifakı kuranlardır.

ha bu hırsız kelimesini ben demiyorum kandan beslenen vampir kelimesini de ben demiyorum.

bu kelimeleri Bahçeli ve Rte birbirlerine söylediler.

2. Ben bu ülkede yok zilletmis yok milletmis cumhurmus anlamam hepsi birbirinden kötüdür benim için her ne kadar 17 yıl ülkeyi yönetip halen daha çağ dışı vaadelerde bulunan bir partiye oy vermeyi dusunmesemde muhalefette de inancım pek yok işin aslı çünkü teşkilatları iyi değil karış karış en kılcal damarlara kadar halkın içine karisamiyorlar bu konuda çok eksikler bu ülkede seçim kazanmanın en önemli etkeni güçlü olmaktır vaadelerin değil kime ne verecegin önemlidir çünkü bizim türk halkı menfaatini sever çalışmadan para kazanmayı sever siyasetmis yok politika imiş pekte umurlarinda değil çoğu kişinin İlber ortaylinin demesi gibi bizim türk halkı strese gelmeyi sevmez strese girerse işin kolayına kaçar şimdi başta kim var istikrar var sa ver oyunu gitsin der işin özü bu aslında bakmayın siz öyle iktidar sevdalilarina güç elden gitti mi en başta o insanlar satar geçmişte bakın dogruyol ANAP dsp ülkede konsolide olmuş 3 kesim vardır Atatürkçü laikci kesim muhafazakar İslamcı kesim ve milliyetçi kesim bu üç kesimin 2 si şuan iktidar partisinde konsolide olmuş şekilde o yüzden bu seçimde yok ekonomi yok vaad boş işler misal bir muhafazakar kesim e CHP li biri akp li siyasetciden daha iyi bir vaade bulunsada bu muhafazakar kesimin oyunu değiştirmeyecektir çünkü o kişiye göre CHP li siyasetçinin söyledigi vaad gerçek olmuycaktir buna inanmaz mümkün değildir ama ben yinede genç seçmenlerden çok umutluyum sosyal medyayı kullanan hayata daha geniş pencereden bakma fırsatları var

3. Evetttt bu pazar da haftalık yorumumuzu yapalım...
    Aynı şeyleri tekrar etmemden belki sıkıldınız ama az daha sabredin 3 kerecik daha yorum yapacağız ve bitecek...

Geçen hafta hemen oy oranlarında hiç bir değişiklik olmadı gibi
    Tüm partilerin oy oranları oturdu gibi...
    Sadece birazcık HDP nin oyu arttı o kadar

Bugün itibarıyla Hisse.Net anketinin bize söyledikleri...

1)CHP ittifakın tam desteğini almış görünüyor
    2)İyi partiye bir ilgi/teveccüh olduğu çok açık...
    3)Saadet e bir ilgi/teveccüh olduğu çok açık...
    4)Akepe de bir erime olduğu çok açık
    5)Akepe ittifakın tam desteğini alamamış gibi görünüyor
    6)Ankara ve bazı büyükşehir belediyeleri muhalefete geçiyor gibi...

Tabiii bu yorumlar bugünlük kalan 28 günde ne olur bilinmez
    Bir desteklenebiliyorsa Konda nın anketi sonuçları ile desteklenmeli bu sonuçlar....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. "Benim 31 Mart yerel seçimlerinde başarı kriterlerim"

Mevcutların yanına aşağıdaki belediyeler muhalefe geçerse (önem ve olabilirlik sırasına göre...)

1)Ankara B.B eklenirse:Kısmi/buruk bir başarı
    2)+Adana B.B:Dadlı başarı
    3)++Antalya B.B:Kaymaklı ekmek kadayıfı
    4)+++Bursa B.B:Forumun orta yerinde çiftelli oynarım

Tekrar ediyorum:Ben hiç bir zaman bu seçimden CHP birinci parti çıkacak demedim..Hatta kazanılan belediyesi sayısına bakalırsa Akepe nin 1.parti çıkma olasılığı çok yüksek...
    İstanbul da yarış kıl payı farkla biterse belki muhalafetin toplam oyu Cumhur ittifakını geçebilir...

31 Mart gecesi beni bunlarlar takdir edeceksiniz veya eleştireceksiniz...
    Söylemediğim şeylerle değil...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

riskadami Guest
    Sol anket firmasinin sonuclari bugun
    Yayinlandi

https://m.ensonhaber.com/gezici-aras...on-anketi.html

6.  Alıntı Originally Posted by riskadami Yazıyı Oku
    Yayinlandi

Anketçiler taklacı kuş misali.

Rte. anketlere güvenmiyorum açıklamısından sonra.

Böyle bir anket açıklanması çok ilginç. 9 büyük şehirden 8 tanesini Akp alıyormuş güya istanbul ankarada dahil.

üstelik büyük farkla alıyor. 5.6 puan farkla. vay be.

Şimdi Rte bu gezici anketi için sahibine bir plaket vermeli.

Dipnot.. 23 şubat 24 şubat arası anket yapılmış üstelik. ve böyle bir sonuca ulaşmışlar.

7.  Alıntı Originally Posted by riskadami Yazıyı Oku
    Yayinlandi

Gezici yandaşlığa terfi edeli uzun zaman oldu, üstelikte kadim yandaşları yaya bırakacak kadar.

Ben yandaş olmasına rağmen şu ana kafar objektifliğini yitirmemiş olan ORC Araştırma'nın sonuçlarını bekliyorum. Onlar da neredeyse 1 aydır bir açıklama yapmıyor. İlk anketleri Cumhur ittifakının bir kısım kalelerini yitireceğini işaret ediyordu. Sanırım benzer sonuçlar çıkıyor ki açıklamaktansa susmayı tercih ediyorlar..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8. Burası hisse.net mizah sayfası mı?
    Dip dalga bu tarz anketlerde gözükmez. Örneğin ben oy kullanmıyorum bu ankete. Bir avuç insan bir araya geliyor, şamata yapıyorlar, dünyayı da oluşturdukları sun'i ortam gibi sanıyorlar. Sonra dejavu!

Sayfa 51/434 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •