Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 54/434 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 425 - 432 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1. Akebe kazanirsa sonucu ne olcagi belli çöküş devammmmm
    Yine aglanmlari gorecez elim kirilsaydi da akebeye vermeseydim

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    hisse.net anketi bunu yansıtır...Ama Türkiye bir hisse.net değil tabiiki...
    www kaymaktabakasi.com

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kmldyg Yazıyı Oku
    Tabi ki de seçimi Cumhur ittifakı kazanacak.
    Buradaki anket, rantiyecilerin, manipülasyoncuların, bedavacıların, üretmeyenlerin, para ile para kazananların anketi.
    Bu gösterge sizi yanıltmasın. İnanın bunun tersi olacaktır. Hemde büyük bir farkla.
    Nasıl insanlara bu kadar rahat hakaret edebiliyorsunuz anlamakta inanın zorluk çekiyorum?
    Manüpülasyon para piyasalarında suç,hayatın diğer alanlarında ahlaksızlıktır...
    Hisse.Net anketinde muhalefete oy vermiş 400 kişiye bu tür bir terbiyezsizliği yapacak haddi kendinize nasıl bulabiliyorsunuz anlayamıyorum?

Size tavsiyem sakin olun...
    Vatandaşın vereceği kararı sukunetle ve suhuletle bekleyin...
    Ve onun vereceği karara saygı duyun...
    31 Mart akşamı görüşmek üzere

Defol şimdi...

sana saygıda yok başarılar da
    Son düzenleme : Tengri Han; 04-03-2019 saat: 15:56.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. ıktıdarın sarı karta ıhtıyacı var oldugunu düşünüyorum gecen secım ak partıye ve rte ye oy verdım bu secım sp ye verecem....gıcıklık olsun die

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    hisse.net anketi bunu yansıtır...Ama Türkiye bir hisse.net değil tabiiki...
    Vatan hainleri ile, terörist ve terörist destekçileri ile, darbecilerle, bölücülerle, dışarıdaki Türkiye düşmanları ile, işbirliği yapanların adını Atatürkçü diyemeyiz. Atatürkçülüğün içini boşaltarak Atatürkçülüğü tekeline geçirmeye çalışanları Atatürkçü diyemeyiz. Atatürk, Türk Milleti'nin ortak bir değeridir. Bunu kullanarak, her türlü yanlışı doğru gibi gösterenleri Atatürkçü diyemeyiz. Gerçek Atatürkçülük Türk Milletinin, Milliyetçilerinin yüreklerinde yaşar. Vatan hainlerine gösterilen bu tepkilerde bu yüzdendir ve bu kişiler tarafından gururla gösterilir. Atatürkçüyüz demekle Atatürkçü olunmaz. Soğan patates edebiyatı ile Vatan sevgisi gösterilmez. Vatan hainlerine gereken tepkiyi gösteremezsek kendimizi nasıl Atatürkçü diyebiliriz. Sapla samanı karıştırmamalıyız. Ne mutlu Türküm diyene.

6.  Alıntı Originally Posted by kmldyg Yazıyı Oku
    Vatan hainleri ile, terörist ve terörist destekçileri ile, darbecilerle, bölücülerle, dışarıdaki Türkiye düşmanları ile, işbirliği yapanların adını Atatürkçü diyemeyiz. Atatürkçülüğün içini boşaltarak Atatürkçülüğü tekeline geçirmeye çalışanları Atatürkçü diyemeyiz. Atatürk, Türk Milleti'nin ortak bir değeridir. Bunu kullanarak, her türlü yanlışı doğru gibi gösterenleri Atatürkçü diyemeyiz. Gerçek Atatürkçülük Türk Milletinin, Milliyetçilerinin yüreklerinde yaşar. Vatan hainlerine gösterilen bu tepkilerde bu yüzdendir ve bu kişiler tarafından gururla gösterilir. Atatürkçüyüz demekle Atatürkçü olunmaz. Soğan patates edebiyatı ile Vatan sevgisi gösterilmez. Vatan hainlerine gereken tepkiyi gösteremezsek kendimizi nasıl Atatürkçü diyebiliriz. Sapla samanı karıştırmamalıyız. Ne mutlu Türküm diyene.
    https://mobile.twitter.com/KerpetenMurtaza

Izle akp hdp ittifakini

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Nasıl insanlara bu kadar rahat hakaret edebiliyorsunuz anlamakta inanın zorluk çekiyorum?
    Manüpülasyon para piyasalarında suç,hayatın diğer alanlarında ahlaksızlıktır...
    Hisse.Net anketinde muhalefete oy vermiş 400 kişiye bu tür bir terbiyezsizliği yapacak haddi kendinize nasıl bulabiliyorsunuz anlayamıyorum?

Size tavsiyem sakin olun...
    Vatandaşın vereceği kararı sukunetle ve suhuletle bekleyin...
    Ve onun vereceği karara saygı duyun...
    31 Mart akşamı görüşmek üzere

Defol şimdi...

sana saygıda yok başarılar da
    Üslubun, nasıl biri olduğunu gösteriyor.
    Haddini aşan sensin.
    Yakışmamış.
    Saygı duyulacak bir cevap olmadığından, bu kadar ile yetin.
    Cevap vermeye gerek duyulmayacak birisin. Yazık...

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Akebe kazanirsa sonucu ne olcagi belli çöküş devammmmm
    Yine aglanmlari gorecez elim kirilsaydi da akebeye vermeseydim
    donda bulamıyacağız burada yazamıyorum 2002 den beri aynı lafı ediyorum.

Tanıyanlar deme artık der oldu.

Normaldede almalılar yalnız akp ye yerli MİLLİ yada Din babında oy verenler dumula uğruyacak.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 54/434 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •