Sayfa 3/748 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5978 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. valla ben yavaş yavaş çıkacağım. bu aile pislik ve dolandırıcı
    böyle insanlarla ortak oluo para lazanmak zor.
    bir miktar satışa koydum.

kimseyede alam tavsiye etmiyorun.

17 yaşında kızla otel odasnda basılan ragıp akın. tüm ailenin allah belasını versin. tez günde perişan olasın
    BİZ KÜÇÜK YATIRIMCIYI BÜTÜN AHLAKSIZLAR DOLANDIRABİLİR.DEDİKLERİM DOĞRU OLSAYDI BURDA OLMAZDIM. BORSADA ÇOK DOLANDIRICI AİLE VAR. DİKKATLİ OLUN.

2. Resmen dolandırıldık arsa tezgahıyla. Patron ve ibb tayfası iyi iş çıkardı
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Nazım07 Yazıyı Oku
    Resmen dolandırıldık arsa tezgahıyla. Patron ve ibb tayfası iyi iş çıkardı
    Bir de bu tahtada olup bitenlere sessiz kalan SPK da suç ortağı bence...

4. Adamlar hala kamulaştırma gerçekleşmedi diye kapa bilgi vermiyor suç işliyorlar ve devlet kurumları sessiz kalıyor vatandaşın madur edilmesine
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

5. yatırımcı danışma biriminden özlem hanımla telefonda görüştü. nezaket kurallarını biraz aşmış olsamda beni dinledi. yarın toplantı varmış. yukarıya ileteceğini söyledi.

bugün malın 1/4 verdim. zarar çok ama böyle gitmeyeceği ortada
    BİZ KÜÇÜK YATIRIMCIYI BÜTÜN AHLAKSIZLAR DOLANDIRABİLİR.DEDİKLERİM DOĞRU OLSAYDI BURDA OLMAZDIM. BORSADA ÇOK DOLANDIRICI AİLE VAR. DİKKATLİ OLUN.

6. Cumhurbaşkanı bitmemiş parkın açılışını yaparken mutlaka ibb başkanı ve şehircilik bakanı bu parkta ateks arsası yer alıyor ve kamulaştıramadık diye bilgi vermişlerdir yani olay ibb yi aşmış durumda olma olasılığı yüksek bundan dolayı net açıklama yapılamıyor olabilir

7.  Alıntı Originally Posted by Nazım07 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı bitmemiş parkın açılışını yaparken mutlaka ibb başkanı ve şehircilik bakanı bu parkta ateks arsası yer alıyor ve kamulaştıramadık diye bilgi vermişlerdir yani olay ibb yi aşmış durumda olma olasılığı yüksek bundan dolayı net açıklama yapılamıyor olabilir
    sayın nazım bakırköyde 70 dönüm araziden yukarının haberi baştan beri hep vardır. sadece anlaşamamışlardır. aslında iş iki vergi memuruna bakar. bunların yemediği pisli yoktur. kafasına vura vura alsınlar. varsın arada bizimde paramız gitsin.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    Sessizce okuyorum...

Sayfa 3/748 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız