Sayfa 648/817 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 6535 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Şimdi edip bugün topladı diye konu oldu...
    Bazı arkadaşlar edip için hep kötü düşündü kötü söyledi...
    Ben 0.80 den beri aklıma soktum...orta vade hedefim olan 2.40 ları bu yükselişte gördü..şimdi bu fiyatlara alışma zamanı..
    Hedefimi yazmıştım uzun vadede...
    Bir önceki yükselişteki zirveleri okan 3.80 ler..yoksa bu kağıdı edip iplik zamanlarından da tanırdım..
    Fabrikanın önünden geçerken hep yazık oluyor bu edip ipliğe derdim...
    En son 15.00 tl ateks 1.50 edip iken ben olmuşu var onu alacağıma yani akını edip alırım demiştim...sırf arsa muhabbeti üzerine...yoksa ateksşn kötü kağıt olduğunu söyleyen yok...yanlızca ümidini arsaya bağlamamak lazım..şirketin işleyişine faliyetine odaklanın dedim hep..arsa olursa bonus olur dedim..demeyede devam ediyorum...
    Edip için bunları söylerken takasta okullu kardeşlerden birinide görünce ..bu kardeşlerin de şimdiye kadar hiç yaş tahtaya basmadıklarını bildiğimden..çok üzerlerine oynadılar başka kağıtlarda ama adamların bileklerini bükemediklerinide bildiğimden....
    getirisini götürüsünü hesaplayıp kafama yattığından ısrar ettim..şimdiye kadarda mahçup etmedi....
    Arkadaş yazmış alırsam akşam uyuyamam diye...yani batar demeye getiriyor...ozaman da ben de derim ki eğer edip konkordato ilan ederse ki etmez...ozaman eömin ol bundan ençok ateks etkilenir...neden mi..nedeni sahiplerinin aynı olması...yani edip batacak. Akın bu fiyatlarda kalacak...
    Sayın snap ben kendi adıma konuştum.Bilançosunu inceledikten sonra riskli olduğu kanısına vardım.Takaslarda önemli ama insan çekiniyor.Sırf takaslara bakmakda yanlış olur.Bakarsın okulluyla bile anlaşır takaslarda ilgi çekmek için.Belkide borçlarını yapılandıra bilir faizler düştü.Belkide daha çok gidecek orasını bilemem.0.80 kuruştan 2.40 olacağını kimse tahmin edemezdi.Siz tahmin etmiş olabilirsiniz ama pırtföyünüzün ne kadaranı bağladınız.Bu kadar prim yapacağnı biseniz tüm portföyü edip e bağlardınız._Ateksde dakka durmazdınız.Özet olarak kendi adıma riskli buldum.Umarım daha iyi yerlerde gider ikiside herkes kazanır...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Arena,Kozaa,Knfrt,İşbir,Ateks,Mipaz,Royal,Serve

2. Saatlik de biri gelsede elimden tutsa götürse gittiği yere benide diyor
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
     Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sayın snap ben kendi adıma konuştum.Bilançosunu inceledikten sonra riskli olduğu kanısına vardım.Takaslarda önemli ama insan çekiniyor.Sırf takaslara bakmakda yanlış olur.Bakarsın okulluyla bile anlaşır takaslarda ilgi çekmek için.Belkide borçlarını yapılandıra bilir faizler düştü.Belkide daha çok gidecek orasını bilemem.0.80 kuruştan 2.40 olacağını kimse tahmin edemezdi.Siz tahmin etmiş olabilirsiniz ama pırtföyünüzün ne kadaranı bağladınız.Bu kadar prim yapacağnı biseniz tüm portföyü edip e bağlardınız._Ateksde dakka durmazdınız.Özet olarak kendi adıma riskli buldum.Umarım daha iyi yerlerde gider ikiside herkes kazanır...
    eyvallah...düşünceye birşey demem...
    bizde aşık olmadık zaten...
    bilançodaki riskler göz ardı edilmez...
    ama...risksizde olmuyor..
    sağlam kağıt dediğimiz ateks çektirtiyor görüyorsun...
    çoktan çanağın hedefi olan 21 ler olması lazım dı...olacakta...
    ama görüyorsun forumun halini...kim memnun...kimse....
    zarar diyorsun...
    geçen sene yani 2018 de gübre fab 65 milyon zarar yazmış...
    aracı kurumlar hedef fiyat olarak 3.90 bilemedin 4.00 deyip durdular...geçen 20 leri gördü 2.80 lerden....

bağfaşın 2018 karı"107 milyon zarar...
    aracı kurumlar hedef fiyat olarak en fazla 6.90 bilemedin 7.00 deyip durdular...geçen lerde 22 leri gördü 5.20 lerden..

bunları sağlam olupta zararda dolaşanlar....

bu örnekleri laf yetiştirmek için söylemedim....
    borsanın ne olduğunu anlatmak için söyledim....

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    birisi bana qnbfinans leasinig piyasa değerinin 2.5 milyar dolar olacağını söyleyecek...
    hemde 4.5 milyar dolar dan geleceğini söyleyecek...

birisi bana qnbfinansbank ın piyasa değerinin 22.5 milyar dolar olacağını söyleyecek..
    hemde 55 milyar dolar dan geleceğini söyleyecek...

demekki borsa....ne imiş...

boşverin ed**i bizene,,, varsa yat uyu,,,

şaka maka mart ayına geldik,,, daha önceki tarihsel vadeli senaryoma göre,,, bu ay genel kurul ayı,,,

bugün yarın bilanço,,, 9-10 mart genel kurul tarih açıklanması ve genel kurul maddeleri,,, ay sonu genel kurul toplantısı,,, beklentim bu yönde,,,

genel kurul maddelerinde olmazsa olmaz kayıtlı sermaye sistemine geçiş için spk dan alınan onayın genel kurula sunulması gerekmektedir. bu madde yer almalı,,, herkes buna dikkat etmeli,,,

yönetim belki kar dagıtım teklifi sunabilir,,, kar payı vermesini beklerim,,,

hatta hazır toplanmış iken,,, bedelsiz konusunu toplantıda halledebiliyoruz.

bunların olması için yönetimin bu konularda bilgilendirilmiş ve açıklayacakları genel kurul maddelerine işletilmesi gerekmektedir,,,

bu konuda ilgililer ilgili kurumlar bunları es geçmeseler,,,

ytd değildir,,,

6. Aksue yi buna eşitleyecekler yine belli oldu
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by KUMAR Yazıyı Oku
    boşverin ed**i bizene,,, varsa yat uyu,,,

şaka maka mart ayına geldik,,, daha önceki tarihsel vadeli senaryoma göre,,, bu ay genel kurul ayı,,,

bugün yarın bilanço,,, 9-10 mart genel kurul tarih açıklanması ve genel kurul maddeleri,,, ay sonu genel kurul toplantısı,,, beklentim bu yönde,,,

genel kurul maddelerinde olmazsa olmaz kayıtlı sermaye sistemine geçiş için spk dan alınan onayın genel kurula sunulması gerekmektedir. bu madde yer almalı,,, herkes buna dikkat etmeli,,,

yönetim belki kar dagıtım teklifi sunabilir,,, kar payı vermesini beklerim,,,

hatta hazır toplanmış iken,,, bedelsiz konusunu toplantıda halledebiliyoruz.

bunların olması için yönetimin bu konularda bilgilendirilmiş ve açıklayacakları genel kurul maddelerine işletilmesi gerekmektedir,,,

bu konuda ilgililer ilgili kurumlar bunları es geçmeseler,,,

ytd değildir,,,
    Kumar Derimi bırakıp gittin baka kaç kat gitti.Ben bile şaşırıyorum.Bedelli yaradı hisseye.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Arena,Kozaa,Knfrt,İşbir,Ateks,Mipaz,Royal,Serve

8.  Alıntı Originally Posted by KUMAR Yazıyı Oku
    hadi bakalım yüksek lo*un alındıgını görebilsek 13,94 38.886
    O lotu yazan satmak için değilde fiyat yükselmesin diye yazmış bence

Sayfa 648/817 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •