Sayfa 656/817 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 6535 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by DAMLA Yazıyı Oku
    Peki bu haber olumlu yansirmi
    Başka hisse olsa 2 günde %30 +var. Söz konusu Ateks olunca hiç bir anlamı yok.
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by DAMLA Yazıyı Oku
    Peki bu haber olumlu yansirmi
    Yarın eksi kapatmazsa olumlu yansımış demektir.)

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben bu habere tavan olmasi gerektigini dusunuyorum lakin ne zaman oyle olacagini dusunduysem -2 -3 kapatmistir...

Fabrika degerlemesi daha once ne kadardi sanki o guzel artmis...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    Düşünmeyin....
    Boşverin....
    Şimdiye kadar kafa yordukta ne oldu....
    Hala 13.50...hala 13.50...
    Herşey oluruna....

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    Gideceği yer bellidir...
    Hedef bellidir...
    Düşünüp kendimize eziyeet etmenin bir anlamı yok....
    Bugün tahtanın sahipleri biraz mal verdiler...sanki haberi bekliyorlar mış gibi...
    Sakın şimdide beklenti bitti diye vermesinlerde....
    Zaten bugün grafiği sakatladı....

6.  Alıntı Originally Posted by zerocola Yazıyı Oku
    Ben bu habere tavan olmasi gerektigini dusunuyorum lakin ne zaman oyle olacagini dusunduysem -2 -3 kapatmistir...

Fabrika degerlemesi daha once ne kadardi sanki o guzel artmis...
    Bu arada tek başına değerleme raporunu kap haberi yaptığına ilk kez şahit oldum ben,genelde bilançoda bir yerlere sıkıştırırlardı..yanlışmıyım

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,937
    İmar çıkarsa kanunen terk etmesi gerekir...bedele tabi değil..belediye bunu bedelsiz kamulaştırır..kanunen hakkıdır....
    Arsa sahibi bunu bilir...bu bir anlamda belediye ye bedelsiz terk anlamına gelir...
    İnşaat yaparken başımıza gelen bir hadisedir...arsayı alırken zaten bu bilinir...arsayı alanda satanda bundan haberdar olur ve buna göre arsaya değer biçer....bunda özel bir durum yoktur....

8. Yarın Tavan 16.12 hasret kaldık amk hissesinde. Olumsuz bir haberde değil içerden bilgi alanlar sattı desek yada beklenti bitti desek piyasaya göre adam gibi yükselmediki hisse. 5 ay önce 10 tl den almaya başlasalar ortalama 12 tl maliyet yapsalar 13.50-14 den satmak anlamsız. Rast gele bir hisse alsalardı 1 ayda kazanırlardı bu parayı. Mal bunlar
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 656/817 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •